Tropikalia Kokosová vidlička

119 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Tropikalia Kokosová vidlička
tropikalia kokosova vidlicka
Tip

Detailní popis produktu

Tropikalia Kokosová vidlička

Vidlička od Tropikalia je praktický a ekologický kousek, jedná se o ručně vyrobený produkt z kokosového dřeva. 100% Přírodní kokosová vidlička je skvělá například na dezerty, saláty a hlavní chody, v kombinaci s kokosovými miskami tvoří ideální pár. :-)

Výroba těchto vidliček je v duchu Zerowaste, je ze zbytků dřeva určeného pro výrobu nábytku. Můžete ji používat doma, brát ji všude na výlety a dovolenou. Skvěle nahradí jednorázové příbory. Při výrobě nejsou použity žádné chemické látky. Vidličky jsou pouze naleštěny kvalitním kokosovým olejem, a tudíž jsou 100% přírodní a zdraví nezávadné.

Vhodné pro: Každodenní použití

Další přednosti produktu: příbory od Tropikalia byly testovány zdravotním ústavem dle požadavků EU.

Složení: 100% kokosové dřevo

Rozměry: délka 16cm

Výrobce: Tropikalia (Česká Republika)

Tropikalia je malá rodinná firma, která miluje přírodu a které není osud naší planety lhostejný. Snaží se žít ekologicky a přenášet tuto myšlenku dál. Vyrábí produkty, které pomáhají zlepšit situaci na naší planety a podporují lepší životní prostředí. Tropikalia produkty jsou nejen “vymazlené“ a opravdu designově propracované, jsou také udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů. Zakladatelé Zuzka a její manžel věří, že i malý krok se počítá a může přispět určitou mírou k udržitelnému a zdravějšímu životnímu stylu pro dobro naší planety a jejích obyvatel. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bambusové brčko, dřevěný příbor
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty