15% na celý nákup :-) Kupon: LETOZAROHEM (neplatí na akce)
  • 1 z 2
 

Tropikalia Bambusové brčko s tukanem 1ks

 
Dostupnost Skladem :-)
Můžeme doručit do
31.5.2022
35 Kč
   
Značka Tropikalia
Kategorie Bambusové brčko, dřevěný příbor
 

Tropikalia Bambusové brčko s tukanem 1ks

Bambusová brčka od Tropikalia jsou 100% přírodní a skvělou ekologickou variantou, která nahradí stovky plastových jednorázových brček. Vyrábí se ručně z Moso bambusu, který se pěstuje na bambusové farmě ve Fuijan v Číně. A proč to zdůrazňujeme? Tento typ bambusu neslouží jako potrava pro pandy a je pouze zavlažován horským deštěm (netřeba pesticidů a dalších škodlivých látek). 

Doporučujeme po každém použití čistit kartáčkem na bambusová brčka.

Vlastnosti:
- velmi vysoká kvalita 
- znovupoužitelné
- rozložitelné v přírodě
- vhodné pro studené i teplé nápoje

Vhodné pro: Každodenní použití

Další přednosti produktu: Tropikalia kartáček je testován na území EU (Itálie) a vlastní CE Certifikát. Značka CE vyjadřuje, že výrobek splňuje evropský technický standard nazývaný harmonizovaná evropská norma. Tedy, že výrobek splňuje předpisy ohledně zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí v Evropě.

Složení: 100% Moso bambus 

Množství: 1ks

Výrobce: Tropikalia (Česká Republika)

Tropikalia je malá rodinná firma, která miluje přírodu a které není osud naší planety lhostejný. Snaží se žít ekologicky a přenášet tuto myšlenku dál. Vyrábí produkty, které pomáhají zlepšit situaci na naší planety a podporují lepší životní prostředí. Tropikalia produkty jsou nejen “vymazlené“ a opravdu designově propracované, jsou také udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů. Zakladatelé Zuzka a její manžel věří, že i malý krok se počítá a může přispět určitou mírou k udržitelnému a zdravějšímu životnímu stylu pro dobro naší planety a jejích obyvatel. 

Podobné produkty

Hmotnost 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: