Vegan
 

Feel Eco Odstraňovač skvrn 900g

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
145 Kč
Značka Feel Eco
Kategorie Ekologický odstraňovač skvrn
Položka byla vyprodána...
 

Feel Eco Odstraňovač skvrn 900g

SNADNO ODBOURATELNÝ ODSTRAŇOVAČ NEČISTOT A BĚLIDLO, KTERÝ SE DÁVKUJE SPOLEČNĚ S PRACÍM PROSTŘEDKEM.

Účinný odstraňovač skvrn díky síle aktivního kyslíku dokonale odstraní veškeré skvrny od kávy, čaje a vína. Jeho složení velmi příznivě působí i při odstraňování jiných nepříjemných nečistot jako je tráva, krev a mastné skvrny. Navíc bělí bílé prádlo a zabraňuje jeho dalšímu šednutí.  Bílá barva je po použití prostředku rozjasněná = Udržuje prádlo stále zářivě bílé. V případě potřeby jej lze použít také při praní barevného prádla, trvalé používání na barevné prádlo se však nedoporučuje.

Odstraňovač Feel Eco se lehce rozkládá se na sodu, vodu a kyslík. V žádném případě neobsahuje chlór, parfémy ani optické zjaňovače a je vyroben z látek rostlinného a minerálního původu. Je snadno biologicky rozložitelný (biodegradabilní).

Vhodné pro: odstranění skvrn

Certifikáty: 

mit-free-new  feel-eco-23feel-eco-11

Použití: 

Pro běžně znečistěné tkaniny přidejte 25g odstraňovače skvrn k vašemu běžnému pracímu prostředku. Pro odolné skvrny doporučujeme použít dávku 50g. Na vysoce znečištěné prádlo a zaschlé skvrny smíchejte odstraňovač s vodou v poměru 1:3, vzniklou směs nalijte na skvrnu a nechte několik minut působit. Poté prádlo vyperte v pračce.

Ruční namáčení:

30 g odstraňovače skvrn rozpusťte ve 4 litrech teplé vody (40°C) Do vzniklé lázně prádlo namočte. V případě bílého prádla nechte namáčet maximálně 6 hodin, barevné prádlo namáčejte maximálně 1 hodinu. Nakonec doporučujeme prádlo vyprat nebo důkladně vymáchat.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

skvrny-1skvrny-2

Lze použít i na:

Čištění odtoků dřezu, umyvadel a vany

Do odtoku nadávkujte 1-2 polévkové lžíce prášku a přelijte hrnkem teplého octa. Vznikne pěna a zároveň se rozpustí mastné usazeniny. Po několika minutách působení odpad prolijte teplou vodou.

Ruční mytí nádobí

Mycí účinek je možno zlepšit přidáním 1 polévkové lžíce odstraňovače skvrn.

Mytí nádobí v myčce

Přidejte 1/2 polévkové lžíce odstraňovače skvrn do mycího cyklu myčky k odstranění odolných skvrn, např. čaje a kávy.

Složení: 30% a více: bělící činidla na bázi kyslíku, soda.

Množství: 900g

Výrobce: Feel Eco (Česká Republika)

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné.  Feel Eco je životní postoj. Produkty jako prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí univerzální prostředek či prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.88 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: