Bio-D Bělidlo a odstraňovač skvrn a pachů na prádlo 400g

Hravě poradí i s odolnějšími fleky a nečistotou, jako je káva, krev, tráva, červené víno a jiné potraviny. Bělící prostředek skvěle projasní a zvýrazní barvu bílého textilu

98 Kč
Dostupnost: Skladem
Bio-D Bělidlo a odstraňovač skvrn a pachů na prádlo 400g
bio d belici prostredek a odstranovac skvrn na pradlo 400g
Tip Vegan

Detailní popis produktu

Bio-D Bělící prostředek a odstraňovač skvrn na prádlo 400g

Bělící prostředek a odstraňovač skvrn Bio-D si hravě poradí i s odolnějšími fleky a nečistotou, jako je káva, krev, tráva, červené víno a jiné potraviny. Bělící prostředek skvěle projasní a zvýrazní barvu bílého textilu. Je vhodný i při praní záclon či ložního prádla. Přírodní složení bělidla působí účinně, avšak je šetrné k prádlu i k citlivé pokožce, kterou zbytečně nedráždí. Bělící prostředek je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, jako jsou alergici a malé děti. Přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů a uhličitanu sodného snadno pronikne hluboko do vlákna textilu, kde účinně rozpustí nečistoty, a šetrně tak odstraní flek, aniž by došlo k poškození barevnosti prádla.

Vhodné pro: bělení, odstranění nečistot, vhodný na bílý i stálobarevný textil.

Certifikáty: The Vegan Society, Cruelty Free International Leaping Bunny, Allergy UK, British Assessment Bureau, BRC Global Standard

vegan-society           

Další přednosti produktů Bio-D: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Dávkování Podle míry znečištění přidejte k pracímu prášku 1 - 2 lžíce bělícího prostředku. Před použitím na barevné prádlo nejprve vyzkoušejte jeho stálobarevnost

Účinky pracích prostředků se mohou plně rozvinout pouze v měkké vodě, z toho důvodu je NUTNÉ přidat změkčovadlo ke každému praní. 

K určení tvrdosti používejte Testovací pásek na určení tvrdosti

Složení: Uhličitan a peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo, aniontové povrchově aktivní látky, koloidy celulózy.

Množství: 400g

Výrobce: The Bio-D Company Ltd (UK)

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický odstraňovač skvrn
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty