TIERRA VERDE Pomerančový odmašťovač ve spreji 750ml

Poradí si s povrchovými skvrnami, a to i těmi mastnými a od žvýkaček nebo inkoustu. Je vhodný také k odstraňování fleků na kobercích i dalších typech podlah, na dřevěné nebo keramické povrchy

119 Kč
Dostupnost: Skladem
TIERRA VERDE Pomerančový odmašťovač ve spreji 750ml
tierra verde pomerancovy odmastovac ve spreji 750ml Copy
Vegan

Detailní popis produktu

TIERRA VERDE Pomerančový odmašťovač sprej 750 ml

Pomerančový odmašťovač ve spreji Tierra Verde se stane nezbytným členem vaší domácnosti. Poradí si s povrchovými skvrnami, a to i těmi mastnými a od žvýkaček nebo inkoustu. Je vhodný také k odstraňování fleků na kobercích i dalších typech podlah, na dřevěné nebo keramické povrchy. Díky neutrálnímu pH ho můžete použít také na mramor.

Tento univerzální odmašťovač od Tierra Verde se díky šikovnému rozprašovači snadno nanáší. Jednoduše ho nanesete na skvrnu a setřete. Tvoří ho mimo jiné terpeny z pomerančových slupek, které nejen výborně čistí a mírně dezinfikují, ale také čističi dodávají příjemnou vůni. Odmašťovač je vhodný i na stálobarevné textilie.

Vhodné pro: úklid celé domácnosti, mastné skvrny

Dávkování:  dle návodu

Složení:  Voda, pomerančové terpeny, anionické a neionické tenzidy.

Množství: 750ml

Výrobce: Tierra Verde s.r.o. (Česká Republika)

V Tierra Verde opravdu žijí podle principů skutečně ekologického života, tzv. True Eco. Hledají souvislosti, zkoumají podstatu ekologických problémů a snaží se najít jejich řešení. Vyhodnocují a upravují je podle nových zkušeností a znalostí. Jsou v tom důslední a nekompromisní. True Eco tak tvoří jednoduchý, ale promyšlený rámec, v němž se všechny jejich aktivity odehrávají. Výsledkem jsou produkty téměř 100% rozložitelné v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáháji žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Ve složení produktů nedělají kompromisy. Eko drogerie  Tierra Verde je eko, koncentrovaná a snadno odbouratelná. I proto mohou jejich klíčové produkty nést přísný certifikát Ecogarantie.  Být o krok dál znamená vidět za horizont.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické univerzální čisticí prostředky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty