TIERRA VERDE Citronový gel na vodní kámen 750ml

Gelová konzistence umožní přípravek nanést a nechat působit i na nepřístupných místech.

139 Kč
Dostupnost: Skladem
TIERRA VERDE Citronový gel na vodní kámen 750ml
tierra verde citronovy gelovy cistic na vodni kamen 750 ml
Tip Vegan

Detailní popis produktu

TIERRA VERDE Citronový gel na vodní kámen 750ml

Citronový gelový čistič od Tierra Verde je určený k odstraňování usazeného vodního kamene. Využijete ho v koupelně i v kuchyni. Díky gelové konzistenci a šikovnému aplikátoru se snadno nanáší. Stačí ho nanést na požadované místo a nechat působit. Čistič má šetrné složení na přírodní bázi.

Čistič na bázi kyseliny citronové a šetrného tenzidu si poradí s vodním kamenem i minerálními usazeninami z tvrdé vody. Má jemnou citronovou vůni díky přírodní parfemaci, která má zároveň bělicí a dezinfekční účinky. Čistič je vhodný na keramické povrchy, vodovodní baterie, vanu i toaletu. Stačí ho trochu nanést na požadované místo, nechat působit a poté setřít houbičkou.

Vhodné pro:  usazeniny na keramice, vodovodních kohoutcích, vanách či toaletách.

Dávkování:  Naneste přiměřenou vrstvu čističe na místa s usazeninou a nechejte chvíli působit. Poté opláchněte vodou nebo setřete houbičkou. Kyselina citronová rozpouští minerální usazeniny, citronová silice má bělící a dezinfekční účinek.

Složení: < 5 % kyselina citronová, neionický tenzid rostlinného původu, citronová silice (obsahuje parfém: d-limonen, Pin-2(10)-ene).

Množství: 750ml

Výrobce: Tierra Verde s.r.o. (Česká Republika)

V Tierra Verde opravdu žijí podle principů skutečně ekologického života, tzv. True Eco. Hledají souvislosti, zkoumají podstatu ekologických problémů a snaží se najít jejich řešení. Vyhodnocují a upravují je podle nových zkušeností a znalostí. Jsou v tom důslední a nekompromisní. True Eco tak tvoří jednoduchý, ale promyšlený rámec, v němž se všechny jejich aktivity odehrávají. Výsledkem jsou produkty téměř 100% rozložitelné v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáháji žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Ve složení produktů nedělají kompromisy. Eko drogerie  Tierra Verde je eko, koncentrovaná a snadno odbouratelná. I proto mohou jejich klíčové produkty nést přísný certifikát Ecogarantie.  Být o krok dál znamená vidět za horizont.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické univerzální čisticí prostředky
Hmotnost: 0.82 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty