Feel Eco Čistič povrchů 450ml

Oceníte ho při každodenním úklidu všech nenasákavých povrchů, včetně okenních rámů a zahradního nábytku. Poradí si s každou mastnotou. S 99% podílem přírodního původu je šetrný ke zdraví i přírodě.

119 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Feel Eco Čistič povrchů 450ml
feel eco Čistič povrchů 450ml
Vegan

Detailní popis produktu

Feel Eco Čistič povrchů 450mll

Komplexní čistič Feel Eco oceníte při každodenním úklidu sklokeramické desky, nerez, dřevo, plast, kancelářský nábytek, bílou techniku, okna, zrcadla, brýle a další povrchy. Je skrátka vhodný na všechny nenasákavé povrchy, včetně okenních rámů a zahradního nábytku. Poradí si s každou mastnotou. 

Produkty Feel eco jsou české výroby a šetří nejen Vaši peněženku, ale i přírodu. Komplexní čistič je vysoce účinný a přitom dobře biologicky snadno odbouratelný, šetrný k pokožce i přírodě. Účinné čištění bez oplachování

Vhodné pro: sklokeramické desky, nerez, dřevo, plast, kancelářský nábytek, bílou techniku, okna, zrcadla, brýle a další povrchy

Certifikáty: Ecolabel

 220px-EU_Ecolabel_logo.svgMIT freeFeel Eco Komplexní čistič povrchů Dermatologicky testováno  Netestováno na zvířatech

Dávkování: Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a nečistoty odstraňte hadříkem nebo papírovou utěrkou, poté setřete dosucha a plochy vyleštěte. Není třeba oplachovat.

Složení: voda, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, phenoxyethanol. Bez přidaných barviv a chlóru.

Množství: 450ml

Výrobce: Feel Eco (Česká Republika)

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné.  Feel Eco je životní postoj. Produkty jako prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí univerzální prostředek či prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické univerzální čisticí prostředky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty