Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí Mandarinka 500 ml

Odstraní 99,9% bakterií a plísní s jemnou vůní mandarinky

145 Kč
Dostupnost: Skladem
Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí Mandarinka 500 ml
bio d univerzalni cistic s dezinfekci mandarinka 500 ml
Tip Vegan

Detailní popis produktu

Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí Mandarinka 500 ml

Bio-D je velice populární čistič, který obsahuje pomerančový olej, který je opravdu účinné odmašťovadlo. Univerzální čistič je skvělým pomocníkem v domácnosti, splňuje veškeré podmínky ekodrogerie. Snadno vyčistí a dezinfikujete všechny tvrdé povrchy a odstraní 99,9% bakterií a plísní. Obsažené tenzidy jsou jemné a hypoalergenní, nedráždí pokožku ani nezatěžují životní prostředí.

Vhodné pro: všechny tvrdé povrchy

Certifikáty: The Vegan Society, Cruelty Free International Leaping Bunny, Allergy UK, British Assessment Bureau, BRC Global Standard

vegan-society           

Další přednosti produktů Bio-D: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

recykluj-vratný obal  Obal je z recyklovaného plastu

Dávkování Rovnoměrně aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Poté setřete vlhkým hadříkem.

Složení: Aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mléčná, pomerančový olej.

Množství: 500ml

Výrobce: The Bio-D Company Ltd (UK)

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické univerzální čisticí prostředky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty