TOKAR Handmade creations eko svíčka n.103 Golden light 400 ml

Esence Vnitřní energie se povznáší sankristickými asánami pro pocit příjemného uvolnění. Smyslem a cílem vibrujících hlavních tónů eukalyptu, citronové kůry, šťavnaté mandarinky a červeného pomeranče s kořenitě-zeleným tónem růžového pepře a pelyňku je stimulovat živel energie. Srdce z citronové trávy, máty kadeřavé, červených plodů maliny, granátového jablka a dužiny melounu uvede do pohybu nahromaděnou energii a sladí tělo a mysl procítěním soustředěných vnitřních a vnějších pochodů.

Základní kompozici z cedru texaského, pačule vonné, nasládlé vanilky a čarodějky skvrnité doplňuje pryskyřičná vůně borovicové kůry. Aromaterapeutické akordy jakož i asány tělo neunaví ani nevyčerpají naopak naplní ho energií a svěžestí. Vysvoboďme naše skryté energie!

Položka byla vyprodána…
775 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
TOKAR Handmade creations eko svíčka n.103 Golden light 400 ml
tokar handmade creations eko svicka n103 golden light
Vegan

Detailní popis produktu

TOKAR Handmade creations eko svíčka n.103 Golden light 400 ml

Unikátní kolekce řemeslných svíček s hlubokým srdcem představuje tradici, nadčasovost, ekologičnost a sofistikovanost v unikátním spojení. Elegantní skleněný obal v tajemném zeleno-hnědém provedení je naplněn aromaterapeutickou směsí pravého včelího vosku a doplněn dvojitým dřevěným knotem. Díky přidaným minerálním perleťovým pigmentům svíčka při rozpálení vytváří úchvatnou harmonii ztělesněné fantazie. Osvobozující vonné kompozice povznášejí propracované a komplikované vonné esence, které vnesou neotřelost do každodennosti a neodmyslitelně ovlivňují mysl, tělo i duši.

▲ blahovičník kulatoplodý, citrónová kůra, mandarinka, červený pomeranč, růžový pepř, pelyněk
● citrónová tráva, máta kadeřavá, malina, granátové jablko, červený meloun
▼ cedr texaský, vanilka, pačuli vonná, čarodějka skvrnitá, borovicová kůra

Vhodné pro: pro dobrou náladu

Certifikáty: Cruelty Free International Leaping Bunny (HCS), LeaPalm Oil Free

Cruelty-Free-International-Leaping-Bunny-certifikat  palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-isolated-white-background-vector-illustration-palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-217841558  certifikat-vegan

Použití: Dbejte aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm-ů vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Množství: 400 ml

Výrobce: TOKAR by Soaphoria (Slovensko)

Vítejte ve světě Soaphoria, kde nezáleží jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak se to dělá. Majitelky Soaphoria si stojí za tím, že vždy, když se člověk rozhodne něco dělat, má na výběr několik různých alternativ, jak bude ke své činnosti přistupovat. S láskou a úctou se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídí filozofií, jejíž základem jsou hodnoty, které vyznávají a zohledňují při každém kroku. Ať už se jedná o prvotní návrh produktu, výběr použitých surovin, výrobních procesů či obalových materiálů, anebo vedlejší činnosti související s balením či komunikací. Především kladou velký důraz na to, aby byly všechny Soaphoria kroky v souladu s jejich vnitřním přesvědčením, protože věří, že jen takto lze dosáhnout požadovaných výsledků.

Voňavé produkty Soaphoria jsou tu s námi od roku 2013, kdy se dvě milé dámy rozhodly čelit nejrůznějším výzvám ve snaze dosáhnout svého vysněného cíle, tedy nabídnout veřejnosti unikátní přírodní a organické kosmetické produkty. Časem také produkty pro ekologickou domácnost, voňavé chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. V Sopahoria jdou všem dennodenním výzvám s radostí napřed a neustále vyhledávají nové a nové alternativy, díky kterým společně se svými zákazníky neustále budují a zkrášlují svět Soaphorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické svíčky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty