TOKAR Handmade creations eko svíčka n.102 Titan light 400 ml

Esence Vnitřní síla vzdává hold Buddhovu učení, které tvoří čtyři ušlechtilé pravdy: existuje utrpení, které má příčinu, ale lze jej ukončit, protože stále existuje cesta. Cesta, která může být hladká, ale i klikatá a temná, hlavně však potřebná k sebepoznání. Právě proto jsme na dlouhou cestu zabalili povzbuzující a stimulující citrusové akordy ze slupek bergamotu, mandarinky, pomeranče a limetky v souzvuku s pryskyřičným vůní kanárů luzonského.

Kompozice vybízí k hlubokým, až k spirituálním myšlenkám díky dřevitým a zemitým vůním santalového dřeva, himalájského a atlantského cedrového dřeva a omamného geránia. Celou kompozici sceluje cist ladanový, pačuli vonná, špetka hřejivé vanilky s mechovými tóny. Narození a smrt, láska a krutost ... směnnost a stálost. Všechno v životě má své opodstatnění a člověk si musí uvědomit svou nevědomost a souvislost, že surová síla svalů nás nedělá mocnými. Učení se je jediným zdrojem moudrosti a vnitřní síly. Trvejme na svých hodnotách!

standardní cena: 775 Kč –34 % 506 Kč
Dostupnost: Skladem
TOKAR Handmade creations eko svíčka n.102 Titan light 400 ml
tokar handmade creations eko svicka n102 titan light
Akce Vegan
775 Kč –34 %

Detailní popis produktu

TOKAR Handmade creations eko svíčka n.102 Titan light 400 ml

Unikátní kolekce řemeslných svíček s hlubokým srdcem představuje tradici, nadčasovost, ekologičnost a sofistikovanost v unikátním spojení. Elegantní skleněný obal v tajemném zeleno-hnědém provedení je naplněn aromaterapeutickou směsí pravého včelího vosku a doplněn dvojitým dřevěným knotem. Díky přidaným minerálním perleťovým pigmentům svíčka při rozpálení vytváří úchvatnou harmonii ztělesněné fantazie. Osvobozující vonné kompozice povznášejí propracované a komplikované vonné esence, které vnesou neotřelost do každodennosti a neodmyslitelně ovlivňují mysl, tělo i duši.

▲ bergamot, mandarinka, pomeranč sicilský, limetka, kanárník luzonský
● santalovník bílý, cedr himálajský, cedr atlantský, geránium
▼ cist ladanový, pačuli vonná, vanilka, mech

Vhodné pro: pro dobrou náladu

Certifikáty: Cruelty Free International Leaping Bunny (HCS), LeaPalm Oil Free

Cruelty-Free-International-Leaping-Bunny-certifikat  palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-isolated-white-background-vector-illustration-palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-217841558  certifikat-vegan

Použití: Dbejte aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm-ů vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Množství: 400 ml

Výrobce: TOKAR by Soaphoria (Slovensko)

Vítejte ve světě Soaphoria, kde nezáleží jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak se to dělá. Majitelky Soaphoria si stojí za tím, že vždy, když se člověk rozhodne něco dělat, má na výběr několik různých alternativ, jak bude ke své činnosti přistupovat. S láskou a úctou se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídí filozofií, jejíž základem jsou hodnoty, které vyznávají a zohledňují při každém kroku. Ať už se jedná o prvotní návrh produktu, výběr použitých surovin, výrobních procesů či obalových materiálů, anebo vedlejší činnosti související s balením či komunikací. Především kladou velký důraz na to, aby byly všechny Soaphoria kroky v souladu s jejich vnitřním přesvědčením, protože věří, že jen takto lze dosáhnout požadovaných výsledků.

Voňavé produkty Soaphoria jsou tu s námi od roku 2013, kdy se dvě milé dámy rozhodly čelit nejrůznějším výzvám ve snaze dosáhnout svého vysněného cíle, tedy nabídnout veřejnosti unikátní přírodní a organické kosmetické produkty. Časem také produkty pro ekologickou domácnost, voňavé chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. V Sopahoria jdou všem dennodenním výzvám s radostí napřed a neustále vyhledávají nové a nové alternativy, díky kterým společně se svými zákazníky neustále budují a zkrášlují svět Soaphorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické svíčky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty