Od 5 - 13.7. máme dovolenou.  Všechny objednávky přijaté v tomto období budeme expedovat ihned 14.7. Děkujeme za pochopení :-)
Tip Vegan
 

Bio-D Prostředek na nádobí a dětské potřeby hypoalergenní 750ml

 

Jemné přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů lze využít jak pro mytí nádobí, tak i jako univerzální prostředek pro odmaštění povrchů v celé domácnosti

Dostupnost Skladem :-)
105 Kč
   
Značka Bio-D
Kategorie Ekologické prostředky na ruční mytí nádobí
 

Bio-D Prostředek na nádobí a dětské potřeby hypoalergenní 750ml

Prostředek na mytí nádobí Bio-D je vítězem Buy Best, jako nejúčinnější produkt ve své kategorii podle Ethical consumer magazine (UK). Prostředek na nádobí vytváří lehkou pěnu, která účinně odstraňuje mastnotu i připečené nečistoty a zbytky jídla. Bio-D biodrogerie je zároveň šetrná k pokožce vašich rukou a zbytečně ji nenamáhá, prostředek je vhodný i pro alergiky. Jemné přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů lze využít jak pro mytí nádobí, tak i jako univerzální prostředek pro odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Vhodné pro: mytí nádobí a dětské potřeby, vhodný i pro velmi citlivou pokožku

Certifikáty: The Vegan Society, Cruelty Free International Leaping Bunny, Allergy UK, British Assessment Bureau, BRC Global Standard

vegan-society           

Další přednosti produktů Bio-D: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

recykluj-vratný obal  Obal je z recyklovaného plastu

Dávkování Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě a použijte k umytí nádobí. V případě silnějšího znečištění naneste přímo na špinavý povrch. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky. Méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, citrát sodný.

Množství: 750ml

Výrobce: The Bio-D Company Ltd (UK)

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Podobné produkty

Hmotnost 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: