Feel Eco Leštidlo do myčky 450 ml

Jemně oplachuje nádobí a odstraňuje z nádobí zbylé kapky a účinně ho leští. Obsahuje vybrané přírodní složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo.

109 Kč
Dostupnost: Prodej ukončen
Feel Eco Leštidlo do myčky 450 ml
feel eco lestidlo do mycky 450 ml
Vegan

Detailní popis produktu

Feel Eco Leštidlo do myčky 450 ml

Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Leštidlo jemně oplachuje nádobí a odstraňuje zbylé kapky. Leštidlo do myčky Feel eco je vyrobeno jen z přírodních složek. Účinně zabraňuje vzniku skvrn a šmouh na nádobí.

Leštidlo je vhodné do všech typů automatických myček nádobí. Doporučujeme použít v kombinaci s dalšími výrobky Feel Eco prášek do myčky Feel Eco Sůl do myčky. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte.

Vhodné pro: myčka nádobí, zabraňuje vzniku skvrn a šmouh na nádobí.

Certifikáty: 

mit-free-new feel-eco-15    feel-eco-24_1   feel-eco-23

Dávkování: Dodržujte dávkování a instrukce, které naleznete v manuálu výrobce Vaší myčky.Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte.

Složení: Základními složkami je kyselina citronová, líh a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů. Z nádobí smyje zbylé kapky a rychle usychá.

Množství: 450ml

Výrobce: Feel Eco (Česká Republika)

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné.  Feel Eco je životní postoj. Produkty jako prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí univerzální prostředek či prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické přípravky do myčky
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty