Feel Eco sůl do myčky nádobí 1kg

Kvalitní čistá přírodní sůl do myčky bez škodlivých příměsí, které se vyskytují například v kuchyňské soli, které snižují účinnost změkčovače vody a tak poškozují myčku.

89 Kč
Dostupnost: Skladem
Feel Eco sůl do myčky nádobí 1kg
feel eco cistici prostredek do mycky sul 1kg
Vegan

Detailní popis produktu

Feel Eco sůl do myčky nádobí 1kg

Regenerační sůl od Feel Eco předchází tvorbě usazenin vodního kamene v myčce a pomáhá zabraňovat vzniku vápenatých usazenin na příborech, sklenicích a nádobí. Produkty od české značky Feel Eco šetří nejen Vaši peněženku, ale přírodu, hlavní část surovin je přírodního původu s minerální složkou.

Zabraňuje tvorbě vodního kamene na nádobí, změkčuje i velmi tvrdou vodu. Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte nejen sůl, ale i prášek a leštidlo. Sůl do myčky se postará o správnou funkci změkčovače vody v myčce

Vhodné pro: myčka nádobí

Certifikáty: 

mit-free-newfeel-eco-15  feel-eco-24_1 feel-eco-23

Dávkování: Dodržujte návod pro doplňování soli, který naleznete v manuálu k Vaší myčce.

Složení: Čistá hrubozrnná sůl (>99,8 %)

Množství: 1kg

Výrobce: Feel Eco (Česká Republika)

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné.  Feel Eco je životní postoj. Produkty jako prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí univerzální prostředek či prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické přípravky do myčky
Hmotnost: 1.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty