CLEANO Mýdlové ořechy na praní 1 kg (cca 72 praček)

Mýdlové ořechy jsou skvělou přírodní alternativu pro šetrné a ekologické praní prádla. Jsou to vlastně skořápky plodů stromu Sapindus mukorossi, které obsahují velké množství přírodního saponinu. Saponin účinně odstraňuje nečistoty a je vhodný i na praní jemných, citlivých či dětských textilií. 

295 Kč
Dostupnost: Skladem
CLEANO Mýdlové ořechy na praní 1 kg (cca 72 praček)
CLEANO mydlove orechy
Tip Vegan

Detailní popis produktu

CLEANO Mýdlové ořechy na praní 1 kg (cca 72 praček)

Mýdlové ořechy jsou skvělou přírodní alternativu pro šetrné a ekologické praní prádla. Jsou to vlastně skořápky plodů stromu Sapindus mukorossi, které obsahují velké množství přírodního saponinu. Saponin účinně odstraňuje nečistoty a je vhodný i na praní jemných, citlivých či dětských textilií. Přirozeně zachovává barvy a měkkost textilií, nezkracuje jejich životnost. Nedráždí pokožku, proto jsou vhodné i pro alergiky či lidi trpící ekzémy a jinými kožními problémy. Bezpečné pro septik.

Ořechy jsou bez obsahu přidaných látek, s přirozenou velmi jemnou vůní. V balení najdete praktický textilní sáček pro snadné používání. Určené pro praní na všech teplotách

Díky několikanásobné použitelnosti jednotlivých ořechových skořápek, 0,5 kg mýdlových ořechů vydrží pro 4-člennou rodinu, která pere 2-3x týdně, přibližně 6 měsíců nebo cca 72 praček. Pro zvýraznění vůně můžete do praní použít váš oblíbený organický esenciální olej. Pro silnější znečištěné prádlo doporučujeme před praním v pračce namočit textilii do vodní lázně s přidáním pár skořápek ořechů.

  • VEGAN PRACÍ PROSTŘEDEK
  • ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKT
  • JEMNÝ K POKOŽCE I TEXTILU
  • IDEÁLNÍ PRO SEPTIK
  • plně kompostovatelné

Vhodné pro: praní a ošetření barevného i bílého prádla, ideální i pro velmi citlivou pokožku a děti

Certifikáty: LeaPalm Oil Free, Vegan

  palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-isolated-white-background-vector-illustration-palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-217841558  certifikat-vegan

Použití: Na praní se dá několik polovin ořechů do sáčku z bavlny, které je součástí každého balení. Sáček se vloží mezi prádlo do pračky.

Množství: 1kg

Výrobce: Soaphoria (Slovensko)

Vítejte ve světě Soaphoria, kde nezáleží jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak se to dělá. Majitelky Soaphoria si stojí za tím, že vždy, když se člověk rozhodne něco dělat, má na výběr několik různých alternativ, jak bude ke své činnosti přistupovat. S láskou a úctou se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídí filozofií, jejíž základem jsou hodnoty, které vyznávají a zohledňují při každém kroku. Ať už se jedná o prvotní návrh produktu, výběr použitých surovin, výrobních procesů či obalových materiálů, anebo vedlejší činnosti související s balením či komunikací. Především kladou velký důraz na to, aby byly všechny Soaphoria kroky v souladu s jejich vnitřním přesvědčením, protože věří, že jen takto lze dosáhnout požadovaných výsledků.

Voňavé produkty Soaphoria jsou tu s námi od roku 2013, kdy se dvě milé dámy rozhodly čelit nejrůznějším výzvám ve snaze dosáhnout svého vysněného cíle, tedy nabídnout veřejnosti unikátní přírodní a organické kosmetické produkty. Časem také produkty pro ekologickou domácnost, voňavé chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. V Sopahoria jdou všem dennodenním výzvám s radostí napřed a neustále vyhledávají nové a nové alternativy, díky kterým společně se svými zákazníky neustále budují a zkrášlují svět Soaphorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické prací prášky
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty