Bio-D Prášek na praní hypoalergenní 12,5Kg

Velikost balení:   1kg   /   2kg   /   12.5kg

2 135 Kč
Dostupnost: Prodej ukončen
Bio-D Prášek na praní hypoalergenní 12,5Kg
bio d prasek na prani 12,5kg
Tip Vegan

Detailní popis produktu

Bio-D Prášek na praní hypoalergenní 12,5Kg

Prací prášek Bio-D je vhodný pro všechny druhy textilu. Obsahuje jemné přírodní složky bez obsahu fosfátů, díky tomu neporuší barvu vašeho oblečení, ani jeho strukturu. Prášek je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla při teplotách od 30 do 90 °C i pro praní v ruce. Obsahuje rostlinné tenzidy, které jsou šetrné jak k pranému textilu, tak k životnímu prostředí. Prášek je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, jako jsou alergici a malé děti.

Vhodné pro: univerzální prášek pro všechny druhy textilu

DávkováníNa várku prádla přidejte do zásobníku pračky podle míry znečištění 50 - 90 gramů pracího prášku.

Účinky pracích prostředků se mohou plně rozvinout pouze v měkké vodě, z toho důvodu je NUTNÉ přidat změkčovadlo ke každému praní. 

K určení tvrdosti používejte Testovací pásek na určení tvrdosti

Přednosti produktu: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Certifikáty: The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation, Allergy UK

vegan-societycruelty-free-bio-dworld-wildlife-fund1nejlepsi-nakup-best-buy-bio-diso14001zelenejablkoalergy-bio-d

Složení: Zeolit, soda, metakřemičitan sodný, peruhličitan sodný, silikáty, rostlinné mýdlo, koloidy celulózy

Množství: 12,5Kg

Výrobce: The Bio-D Company Ltd

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

http://www.biodegradable.biz

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické prací prášky
Hmotnost: 13 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZV Avatar autora | 14.5.2021
S přidáním prostředku na změkčení vody pere velmi dobře. Možná lépe, jak komerční prášek na praní.
5
TK Avatar autora | 22.8.2020
Peru v něm látkové plenky i normální oblečení už skoro 3 roky a spokojenost.
5
RS Avatar autora | 2.7.2020
Pořídila jsem na praní věcí, které se nemůžou prát v domácím pracím gelu a jsem moc spokojená. Tohle velké (a výhodné) balení mi vydrží snad nadosmrti :)
5
P Avatar autora | 29.3.2018
Prášek výborně pere. Pořídila jsem jej primárně na praní látkových plen a nyní v něm peru vše - kromě vlny a hedvábí.
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:08
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=bioneeds.cz&id=ulg35
Odpovědět