• 1 z 2
 

Tropikalia Lunch Box ECO L Černá páska

 
Dostupnost Vyprodáno
529 Kč
Značka Tropikalia
Kategorie Ekologické krabičky na jídlo
 

Tropikalia Lunch Box ECO L Černá páska

Tento designový skvost je velmi praktický a ekologický kousek, který ocení každý, kdo si rád s sebou do práce či na výlety nosí něco dobrého na zub.:-) Lunch Box od Tropikalia vám zaručeně zpříjemní oběd či svačinku.  

A co víc? Je z velké části vyroben z přírodních obnovitelných zdrojů a jedná se o opravdu elegantní alternativu za boxy celoplastové či jednorázové. Víčko je vyrobeno z kvalitního bambusu a díky silikonovému proužku pod víčkem skvěle těsní. Tělo boxu je z ekoplastu (PLA), což je materiál vyroben z rostlinné biomasy (kukuřice, obilniny, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina atd.) a přírodní suroviny. Při jejich pěstování nebyly použity žádné chemické látky ani hnojiva. Box lze biologicky degradovat, zkompostovat a přeměnit na kvalitní biomasu či humus, čímž nepředstavuje žádnou ekologickou zátěž.

Součástí je elegantní textilní páska v bílé barvě a 1x oddělovač pokrmů.

Vhodné pro: Každodenní použití

Použití: 

  • Vhodný do myčky na nádobí (pouze tělo)
  • Vhodný do mikrovlnné trouby (pouze tělo)
  • Možno uchovávat v lednici i s víčkem

Objem: 1100ml

Složení: Tělo boxu z rostlinné biomasy (kukuřice, obilniny, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina atd.) a přírodní suroviny, víčko bambus, silikonový proužek

Rozměry: V8cm x Š12cm x D20cm

Výrobce: Tropikalia (Česká Republika)

Tropikalia je malá rodinná firma, která miluje přírodu a které není osud naší planety lhostejný. Snaží se žít ekologicky a přenášet tuto myšlenku dál. Vyrábí produkty, které pomáhají zlepšit situaci na naší planety a podporují lepší životní prostředí. Tropikalia produkty jsou nejen “vymazlené“ a opravdu designově propracované, jsou také udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů. Zakladatelé Zuzka a její manžel věří, že i malý krok se počítá a může přispět určitou mírou k udržitelnému a zdravějšímu životnímu stylu pro dobro naší planety a jejích obyvatel. 

Podobné produkty

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: