CLEANO Čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy 500ml

Tento vysoce účinný ekologický čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy se postará o dokonalou čistotu všech hladkých povrchů. Přípravek je vyroben na bázi alkoholu, cukrových tenzidů a organických esenciálních olejů. Ihned Vám padne do ruky :-)  Dokonale odmastí a odstraní prach a nečistoty a zároveň vyleští okna, zrcadla, keramické obklady či kachličky, skleněné vitríny, kuchyňské zástěny a jiné hladké povrchy, které potřebují rozzářit či zbavit šmouh.

155 Kč
Dostupnost: Skladem
CLEANO Čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy 500ml
cleano cistici a lestici prostredek na okna a sklenene povrchy 500ml
Vegan

Detailní popis produktu

CLEANO Čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy 500ml

Tento vysoce účinný ekologický čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy od Cleano se postará o dokonalou čistotu všech hladkých povrchů. Přípravek je vyroben na bázi alkoholu, cukrových tenzidů a organických esenciálních olejů. Ihned Vám padne do ruky :-)  Dokonale odmastí a odstraní prach a nečistoty a zároveň vyleští okna, zrcadla, keramické obklady či kachličky, skleněné vitríny, kuchyňské zástěny a jiné hladké povrchy, které potřebují rozzářit či zbavit šmouh.

> veganské složení bez živočišných přísad či syntetických barviv a vůní
> formulace bez dráždivých syntetických detergentů s obsahem organických esenciálních olejů
> praktické balení s mechanickým rozprašovačem bez škodlivých hnacích plynů představuje ideální alternativu pro zdravé ovzduší vaší domácnosti i životní prostředí
> účinně čistí, odmašťuje, odstraňuje prach a nečistoty a přináší vysoký lesk, šetří životní prostředí a je vhodný i pro septiky

Certifikáty: LeaPalm Oil Free, Vegan

palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-isolated-white-background-vector-illustration-palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-217841558  certifikat-vegan

Použití: Prostředek nastříkejte na povrch a utěrkou vyleštěte. Pokud je povrch silně znečištěn, před použitím tohoto prostředku pročistěte povrch mechanicky pomocí houby saponátovou vodou.

Množství: 500ml

Výrobce: Soaphoria (Slovensko)

Vítejte ve světě Soaphoria, kde nezáleží jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak se to dělá. Majitelky Soaphoria si stojí za tím, že vždy, když se člověk rozhodne něco dělat, má na výběr několik různých alternativ, jak bude ke své činnosti přistupovat. S láskou a úctou se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídí filozofií, jejíž základem jsou hodnoty, které vyznávají a zohledňují při každém kroku. Ať už se jedná o prvotní návrh produktu, výběr použitých surovin, výrobních procesů či obalových materiálů, anebo vedlejší činnosti související s balením či komunikací. Především kladou velký důraz na to, aby byly všechny Soaphoria kroky v souladu s jejich vnitřním přesvědčením, protože věří, že jen takto lze dosáhnout požadovaných výsledků.

Voňavé produkty Soaphoria jsou tu s námi od roku 2013, kdy se dvě milé dámy rozhodly čelit nejrůznějším výzvám ve snaze dosáhnout svého vysněného cíle, tedy nabídnout veřejnosti unikátní přírodní a organické kosmetické produkty. Časem také produkty pro ekologickou domácnost, voňavé chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. V Sopahoria jdou všem dennodenním výzvám s radostí napřed a neustále vyhledávají nové a nové alternativy, díky kterým společně se svými zákazníky neustále budují a zkrášlují svět Soaphorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické čisticí prostředky na okna
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty