Feel Eco Čistič kuchyní 450ml

Vítaný účinný pomocník na čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Složení na přírodní bázi, šetrné ke zdraví pokožky i k přírodě.

119 Kč
Dostupnost: Skladem
Feel Eco Čistič kuchyní 450ml
feel eco cistic kuchyni 450ml
Vegan

Detailní popis produktu

Feel Eco Čistič kuchyní 450ml

Čistič kuchyní od Feel eco je vítaný účinný pomocník při čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Hravě si poradí s veškerými nečistotami, které vznikly při vaření. Odstraňuje usazený mastný prach, také je vhodný i na odstranění koupelnového oleje z povrchu vany

Produkty Feel eco jsou české výroby a šetří nejen Vaši peněženku, ale i přírodu. Čistič byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Není agresivní k vaší pokožce. Dermatologicky testováno.

Vhodné pro: kuchyň (sporák, digestoř, mikrovlnná truba, obklady i pracovní deska)

Certifikáty: Ecolabel

 220px-EU_Ecolabel_logo.svgmit-free-new feel-eco-6   feel-eco-20_upraveno feel-eco-23

Dávkování: Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a nechte 3-5 minut působit. Poté setřete, soudržné vrstvy dočistěte hrubší stranou houbičky. Zbytky přípravku odstraňte navlhčeným hadříkem

Upozornění

Čistič není vhodný k čištění nasákavých materiálů a hliníku. Horké nebo teplé plochy nechte před nanesením přípravku vychladnout. V případě pochybností o kompatibilitě přípravku s citlivými materiály vyzkoušejte odolnost povrchu nanesením na méně viditelnou část. Nekombinujte s ostatními čistícími prostředky. Zamezte delšímu kontaktu s pokožkou.

Složení: méně než 5%: neiontové povrchové aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfémy.

Množství: 450ml

Výrobce: Feel Eco (Česká Republika)

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné.  Feel Eco je životní postoj. Produkty jako prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí univerzální prostředek či prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické čiisticí prostředky do kuchyně
Hmotnost: 0.57 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty