Bio-D Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Skvělý na čištění, ale i pro planetu, všechny ingredience jsou 100% přírodního původu

159 Kč
Dostupnost: Skladem
Bio-D Odstraňovač vodního kamene 500 ml
bio d odstranovac vodniho kamene 500 ml
Vegan

Detailní popis produktu

Bio-D Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Bio-D odstraňovač vodního kamene s využitím silné čistící síly rostlinného původu si poradí s usazováním vodního kamene na různých druhách povrchů, od vodovodních baterií a dlaždic až po sprchové zástěny a umyvadla. Je skvělý na čištění, ale i pro planetu, všechny ingredience jsou 100% přírodního původu Cruelty Free a Vegan.

Vhodné pro: vodní kámen

Certifikáty: The Vegan Society, Cruelty Free International Leaping Bunny, Allergy UK, British Assessment Bureau, BRC Global Standard

vegan-society           

Další přednosti produktů Bio-D: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

recykluj-vratný obal  Obal je z recyklovaného plastu

Složení: 5-15%: Nonionic Surfactant, Citric Acid, Less than 5%: Lactic Acid

Množství: 500 ml

Výrobce: The Bio-D Company Ltd (UK)

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické čiisticí prostředky do kuchyně
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty