Od 5 - 13.7. máme dovolenou.  Všechny objednávky přijaté v tomto období budeme expedovat ihned 14.7. Děkujeme za pochopení :-)
Akce Tip
 

Retap Ekologická láhev 0,5l Fialová

 
Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 319 Kč
Ušetříte 64 Kč (–20 %)
255 Kč
Značka Retap
Kategorie Ekologická láhev
 

Retap Ekologická láhev 0,5l Fialová

Ekologická láhev Retap je určena pro všechny, co se snaží omezit nákup PET lahví a rádi dodržují zdravý pitný režim. Ideální na každodenní cestu do práce, trénink či výlety. Retap láhev je vyrobená z tvrzeného borosilikátového skla, díky tomu snese i opravdu vařící vodu, můžete si do ní udělat třeba i váš oblíbený čaj. Láhev má moderní a jednoduchý desing, který je opravdu praktický a velmi snadno se udržuje a čistí.

Navíc si můžete vybrat ze široké škály barevných uzávěrů, takže s ní není žádná nuda! Pro ještě lepší komfort a manipulaci lze zakoupit i pletený barevný obal.

Proč vybrat právě Retap lahev?

• ekologicky šetrná láhev, vhodná pro každodenní užití
• vyrobená v České Republice, z borosilikátového tvrzeného skla (vysoce odolný materiál)
• zaujme vás velmi nízká váha (dle velikosti pouze 160g – 210g)
• láhev je odolnější vůči rozbití než běžné sklo o stejné tloušťce• plastový uzávěr neobsahuje ftaláty a BPA (bisfenol A)
• opravdu praktická, snadno se čistí díky absenci zbytečných závitů a záhybů
• moderní a praktický design (Reddot Design Award Winner 2011, Good Design Award 2012, Design Tokyo Products Award 2017)

Jak je to s tou ekologií?

Skleněná Retap lahev je ekologickou náhradou jednorázových PET lahví.

Nezávislá studie provedená společností Carbon footprint ltd. spočítala, že uhlíková stopa jedné lahve Retap 0,5l je 358g CO2e. A až 30,2 kg CO2e je možné každý rok ušetřit pouze nákupem jedné Retap lahve (velikosti 05) namísto jednorázových PET lahví. A to už je celkem zajímavé, že? 

Co je to uhlíková stopa?

Každá lidská činnost na planetě má určitý dopad na životní prostředí. Jako ukazatel dopadu určitého produktu spojeného se vznikem skleníkových plynů (mají neblahý vliv na klimatické změny), se využívá právě Uhlíková stopa. Ta vyjadřuje jaké množství plynů ekvivalentních CO2 je vyprodukováno během celého životního i „posmrtného“ cyklu výrobku.

Společnost Retap ke dni 30.6.2022 ukončuje poskytování záruky na výměnu rozbitých Retap lahví. Na produkty zakoupené po tomto datu již nebude možné uplatnit možnost výměny v případě rozbití. Na nákupy uskutečněné před tímto datem se možnost výměny bude stále vztahovat, nicméně pouze po dobu jednoho roku, do 30.června 2023

Vhodné pro: ekologická náhrada stovky PET lahví

Ocenění: Red Dot Design Award, The Promotional Gift Award, GOOD DESIGN

red-dot-design-award Promotional-gift-award good-design-award

Údržba: Kromě pravidelného mytí (stačí ručně ve vodě s kapkou nějakého toho eco mycího prostředku) do­poručujeme také nenechávat uzávěry přes noc nasazené na lahvi, ze které jste během celého dne pili. Mohlo by docházet ke vzniku nepříjemného zápachu. Uzávěry můžete mýt také v myčce, aniž byste se museli bát jejich poškození. Snad jen ledově bílý uzávěr je lépe mýt pouze v ruce, je to tak trochu citlivka a tak by se mohl nečekaně zabarvit.

Objem: 0,5l

Hmotnost: 210g

Rozměry:
Výška lahve včetně uzávěru – 19,5cm
Průměr lahve v nejširším místě – cca 8cm
Průměr hrdla – 3,5cm

Materiál:
Uzávěr – termoplastický elastomer bez BPA a ftalátů
Lahev – tvrzené borosilikátové sklo

Výrobce: Retap (Dánsko, vyrobena v ČR)

Retap je společnost s dlouholetou tradicí, která vnikla v Dánsku a díky své unikátní myšlence se rozšířila i do ostatních zemí světa. Výrobce věří, že voda je neodmyslitelnou součástí života a proto by její užívání mělo být v souladu s ním i přírodou. I když se jedná o dánskou společnost, láhve se vyrábějí v České Republice a víčka v Dánsku. Láhve Retap jsou vhodné na vodu a ostatní studené i teplé nápoje.

Se zakoupení Retap lahve nejen snížíte svoji uhlíkovou stopu, ale získáte jedinečnou doživotní záruku výměny při jejím rozbití. Dejte svému okolí vědět, že vám záleží na životním prostředí.

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: