GoodWays Probiotika Pro Ni

Pečuj o své zažívání a intimní pohodlí s Probiotikami vyvinutými přímo pro ženy! Jedná se o vyváženou přírodní směs obsahující 20 miliard živých probiotických kultur z 20 různých kmenů v jedné kapsli s prebiotiky obohacená o D-manózu, brusinkový prášek a kořen rostliny Maca. 

890 Kč
Dostupnost: Skladem
GoodWays Probiotika Pro Ni
goodways probiotika pro ni 2
Vegan

Detailní popis produktu

GoodWays Čaj Probiotika Pro Ni

Udržitelnost na prvním místě. 45 kapslí naplněných až po okraj!

Pečuj o své zažívání a intimní pohodlí s Probiotikami vyvinutými přímo pro ženy! V GoodWays věří, že péče o sebe je základem plnohodnotného života. A tak vznikla Probiotika pro Ni, přírodní řešení určené k podpoře zažívání a intimního pohodlí žen.

Probiotika pro Ni s kořenem Maca a 20 kmeny probiotik od GoodWays jsou vytvořena speciálně pro podporu střevní a intimní mikroflóry žen, včetně močových cest přírodní cestou. Dají se užívat jak preventivně k předcházení typických ženských nepříjemností, tak jako podpůrný prostředek při již objevujících se potížích. Tyto probiotika pro ženy jsou tu pro vás, abyste se ve svém těle mohly cítit sebejistě a pohodlně.

Převezmi své zdraví do vlastních rukou a vyzkoušej tuto unikátní směs sama na sobě i ty. Tvé tělo ti za to poděkuje! 

Jedná se o vyváženou přírodní směs obsahující 20 miliard živých probiotických kultur z 20 různých kmenů v jedné kapsli s prebiotiky obohacená o D-manózu, brusinkový prášek a kořen rostliny Maca. 

Probiotika jsou známá svým pozitivním vlivem na zdravý střevní mikrobiom a celkovou imunitu, zatímco D-manóza a brusinkový prášek jsou účinnými bojovníky při intimních a močových infekcích. Kořen Maca přispívá k hormonální rovnováze, povzbuzuje fyzické i duševní zdraví a má pozitivní vliv na plodnost.

Pro koho jsou Probiotika pro Ni určena?

Probiotika pro Ni jsou určena pro ženy všech věkových kategorií, které o sebe chtějí pečovat, budovat své intimní zdraví a tvořit ve svém těle vyvážené harmonické prostředí. Doporučujeme je tedy jak mladým dívkám, tak zralým ženám.


V jakých případech Probiotika pro Ni používat?

  • jako podporu trávení a nastolení vyváženého střevní mikrobiomu v případech zvýšené zátěže a stresu 
  • k celkovému posílení organismu zvýšení jeho obranyschopnosti, zdraví totiž začíná ve střevech!
  • preventivně k předcházení typicky ženských gynekologických a urologických obtíží v rizikovém období (v chladných měsících, kdy hrozí prochladnutí, nebo naopak v létě, kdy se často koupeme na veřejných koupalištích)
  • jako první pomoc při již objevujících se urologických potížích (pálení při močení, zánět močového měchýře)
  • jako první pomoc při již objevujících se vaginálních potížích (zánět, mykóza či kvasinkové onemocnění projevující se zapáchajícím či atypicky zbarveným vaginálním výtokem, svěděním či pálením)
  • k udržení vyvážené střevní vaginální mikroflóry a dobrého stavu močových cest


Veganské DR CAPS® kapsle rozpustné až ve střevech

Probiotika pro Ni jsou balena ve veganských kapslích z hydroxypropylmethylcelulózy. Tyto kapsle jsou enterosolventní, což znamená, že jsou rozpustné až v horní části střevního traktu při pH okolo 5-6. Žaludkem, kde je pH výrazně kyselejší, projdou bez újmy a mohou tak působit až tam, kde mají.

Doporučené dávkování: Jako prevenci užívejte 1 kapsli denně. V akutních případech užívejte krátkodobě 2 kapsle denně. 

Složení: Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Plantarum, Lactobacillus Casei, Bifidobacterium Breve, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium Lactis, Bifidobacterium Bifidum, Streptococcus Thermophilus, Lactobacillus Crispatus, Lactobacillus Gasseri, Lactobacillus  Bulgaricus, Bifidobacterium Infantis, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Salivarius, Lactobacillus Paracasei, Lactobacillus Reuteri, Lactobacillus Fermentum, Lactococcus Lactis, Lactobacillus Jensenii, Bifidobacterium Animalis, D-manóza, Maca prášek, rostlinná enterosolventní kapsle, brusinkový prášek, inulin – čekanková vláknina, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Objem: 45 kapslí

Výrobce: GoodWays (Česká Republika)

GoodWays je česko-svédská společnost, která vznikla v roce 2017. Hlavní myšlenkou, která stojí za vznikem, je přispět ke snížení závislosti světa na jednorázových plastových výrobcích. Což se jim velmi daří :-) GoodWays věří tomu, že pokud nabídnou lidem krásné a přitom praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s méně odpadu a tuto myšlenku tak nenásilnou formou šíří mezi sebe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: