Natracare Inkontinenční vložky Slim 20 ks

Pohodlná a diskrétní ochrana při inkontinenci. 100% čistá bio bavlna příjemná pokožce. Jádro se skládá z dvojité tenké vrstvy komprimované celulózy. Ochranná vrstva zabraňující prosáknutí je vyrobena z rostlinného škrobu.

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Natracare Inkontinenční vložky Slim 20 ks
natracare inkontinencni vlozky slim 20 ks
Vegan

Detailní popis produktu

Natracare Inkontinenční vložky Slim 20 ks

Spolehlivé a diskrétní vložky Natracare Dry & Light jsou prvním výrobkem svého druhu: jsou vyrobeny bez bělení chlorem, přírodní, z odbouratelných materiálů, neobsahují plasty či absorbenty z ropy a ropných derivátů – látek běžně používaných v konvenčních výrobcích. 100% čistá bio bavlna příjemná pokožce.Jádro se skládá z dvojité tenké vrstvy komprimované celulózy. Ochranná vrstva zabraňující prosáknutí je vyrobena z rostlinného škrobu. Povrch tvoří příjemná a pohodlná bio bavlna.

Tenké diskrétní vložky jsou baleny jednotlivě, v odbouratelném obalu.

Vyrobeno z materiálů, které jsou z více jak 74 % obnovitelné

Produkty Natracare jsou v přírodě odbouratelné a kompostovatelnéPoskytují tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň jsou šetrné k vašemu tělu i životnímu prostředí. Neobsahují syntetické parfemace ani barviva, nejsou běleny chlórem a neobsahují plasty, syntetické materiály a škodlivé dioxiny.

Certifikace: Organic Soil Association, Vegan, USDA Certified Biobased Product label

 Organic Soil Association  USDA Certified Biobased Product label   vegerarian-society-vegan-approved  made-save  nordic-ecolabel  plastic free certifification mark

Další přednosti produktu: Vyrobeno z obnovitelných materiálů. Obal vložek je vyroben z rozložitelných materiálů rostlinného původu a papírový obal je vyroben z recyklovaného kartonu

Balení: 20 ks

Složení: 100% čistá bio bavlna certifikovaná*,celulóza*, rostlinný škrob.

* Z kontrolovaného ekologického zemědělství

Značka: Natracare

Značka Natracare je výrobcem ekologických dámských hygienických pomůcek už od roku 1989. Nabízí široký výběr vysoce kvalitních přírodních produktů, které prospívají nejen zdraví, ale také životnímu prostředí. Jejich výrobky jsou vyrobeny z certifikované 100% biobavlny, bez použití chloru, navíc neobsahují žádné přídatné látky, parfémy nebo plasty. Natracare produkty jsou 95-100 % biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Jsou vhodné pro každou ženu i dívku, především jsou skvělou cestou pro ženy trpící alergiemi a nepříjemným svěděním pokožky. I proto gynekologové doporučují ženám, aby vyzkoušely Natracare celobavlněné produkty a vyhnuly se syntetickým a chemickým látkám běžně obsaženým v dámských hygienických prostředcích. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské vložky z biobavlny
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty