Tip Vegan Efekt lupa
 

Nobilis Tilia Zen difuzér

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 320 Kč
Kód produktu 52143
Značka Nobilis Tilia
Kategorie Aroma lampy a Difuzéry
Položka byla vyprodána...
 

Nobilis Tilia Zen difuzér

Tento nádherný Zen Difuzér od Nobilis Tilia si zamilujete pro své šetrné zacházení s éterickými oleji i jeho zajímavý a neotřelý design. Difuzér je ultrazvukový, což je ten nejšetrnější způsob, jak uvolnit silice do vzduchu a neponičit je. Využívá ultrazvukových vibrací k výrobě studené a suché vodní mlhy, v níž se do vzduchu rozptylují éterické oleje a udržují si své důležité vlastnosti.

Vytváří příjemnou jemnou mlhu, která lehce zvlhčuje suchý vzduch v místnosti, a je i vhodným doplňkem do bytu či kanceláří. Zen difuzér má možnost volitelného podsvícení či tvarově čistému vzhledu. Díky jeho vysoké účinnosti odpařovaných éterických olejů napomáhá vytvářet zdravou a pohodovou atmosféru. Je dokonce vybavený kontrolkou pro nízkou hladinu vody s automatickým vypínáním a také volbou cyklického odpařování, které si můžete nastavit podle svých potřeb.

Je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 30 metrů čtverečních a je první volbou pro příznivce čistých a střízlivých linií.

Vhodné pro: šetrné rozptylování esenciálních olejů a květových vod do prostoru

Použití: Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou), a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.

Množství: 1ks

Rozměr: 14,5 x 14,5 cm

Materiál: dřevo a plast

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.