TIERRA VERDE Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny 850 g

Jemně odstraňuje nečistoty, projasňuje bílého prádlo a zároveň působí antimikrobiálně. Díky šetrnému přírodnímu složení je prášek vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i alergiků.

199 Kč
Dostupnost: Skladem
TIERRA VERDE Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny 850 g
tierra verde Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny 850 g
Vegan

Detailní popis produktu

TIERRA VERDE Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny 850 g

Prášek na bílé prádlo a pleny Tierra Verde jemně odstraňuje nečistotyprojasňuje bílého prádlo a zároveň působí antimikrobiálně. Prací prášek o textil pečuje, nepoškozuje jeho vlákna ani nedeformuje tvar oblečení. Díky šetrnému přírodnímu složení je prášek vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i alergiků.

Základ pracího prášku uhličitan sodný v kombinaci s extraktem z mýdlových ořechů a práškem z olivového mýdla. Tyto látky vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s nečistotami a zároveň projasní barvu bílého prádla. Prášek je šetrný k samotnému prádlu, pokožce i k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Vhodné pro: bílé prádlo a látkové pleny

Certifikát: ECO Garantie

certifikat-eco_garantie-1

Dávkování:  50g prášku (asi 4 vrchovaté polévkové lžíce nebo 70 ml) na prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečistění prádla doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek.

Přednosti produktu: Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci, enzymy a barviva, odpěňovače ani opticky zjasňujicí látky.

Složení: Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě, soda, perkarbonát sodný, zeolit, disilikát, mýdlový prášek, celulóza.

Množství: 850 g

Výrobce: Tierra Verde s.r.o. (Česká Republika, Slovensko)

V Tierra Verde opravdu žijí podle principů skutečně ekologického života, tzv. True Eco. Hledají souvislosti, zkoumají podstatu ekologických problémů a snaží se najít jejich řešení. Vyhodnocují a upravují je podle nových zkušeností a znalostí. Jsou v tom důslední a nekompromisní. True Eco tak tvoří jednoduchý, ale promyšlený rámec, v němž se všechny jejich aktivity odehrávají. Výsledkem jsou produkty téměř 100% rozložitelné v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáháji žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Ve složení produktů nedělají kompromisy. Eko drogerie  Tierra Verde je eko, koncentrovaná a snadno odbouratelná. I proto mohou jejich klíčové produkty nést přísný certifikát Ecogarantie.  Být o krok dál znamená vidět za horizont.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické prací prášky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty