Vegan Efekt lupa
 

The Greatest Candle Vonná svíčka v plechovce Dřevo a Koření 200g

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
247 Kč
Kód produktu 10007
Značka The Greatest Candle in the World
Kategorie Ekologické svíčky
Položka byla vyprodána...
 

The Greatest Candle in the World Vonná svíčka v plechovce Dřevo a Koření 200g

Svíčka s vůní Dřeva a Koření má pikantní nádech, lehce kořeněný, ale zároveň i příjemně sladký. Její originální a nevšední aroma vás okouzlí a zároveň vytvoří velmi útulnou atmosféru v každém obýváku či pracovně. Užijte si voňavé tóny hřebíčku a pryskyřice a nechte je rozehrát vzrušující symfonii vůní.

Svíčky The Greatest Candle in the World jsou zatím ty nejekologičtější svíčky vůbec. Celá myšlenka spočívá v jednoduché recyklaci již použitých rostlinných olejů, namísto toho, aby je člověk vylil například do odpadu nebo na jiná místa, kam opravdu nepatří. Díky tomu vzniká kontaminace vody a půdy. Značku založilo několik surfařů, když jim došlo, že po serfování při vylézání z vody cítí na svém těle lehký olejový film. Průzkumem zjistili, že část je způsobena použitými kuchyňskými oleji, které se i přes čističky dostanou do moře. Hrozné, že? Nedalo jim to a začali s několikaletým vývojem technologie Oil2Wax. Ta použité kuchyňské oleje znovu využívá k výrobě svíček a působí tak jako prevence kontaminace vod. A tak vznikly The Greatest Candle in the World!

Nejen že jsou Greatest Candle ekologické, ale překvapí Vás, jak fantasticky a přirozeně voní. Každý kousek je naprosto jiný a svou vůní originální. Určitě Vás zaujme i jejich plechová krabička, která skvěle ozdobí každý interiér. I díky tomu je doporučujeme jako originální dárek Vašim nejmilejším :-) Všechny použité vůně jsou kombinací přírodních a syntetických ingrediencí pocházejících z Francie. Aby byly vyrobené udržitelně, dodržují pravidla dané přístupem Green chemistry neboli Zelená chemie. Veškerá barviva jsou přírodního původu a mají ceněnou ekologickou certifikaci Nordic Swan Ecolabel.

Vydrží vám hořet až 55 hodin.

Vhodné pro: pohodová atmosféra

Certifikace:  Oil2Wax technologi, Certech, Intertek, Agroleico Laboratoty

o2w_techlogos_labs_web

Složení: Vosk z použitých rostlinných olejů

Množství: 200g

Výrobce: The Greatest Candle in the World (Portugalsko)

Svíčky The Greatest Candle in the World jsou zatím ty nejekologičtější svíčky vůbec. Celá myšlenka spočívá v jednoduché recyklaci již použitých rostlinných olejů, namísto toho, ale je člověk vylil například do odpadu nebo na jiná místa, kam opravdu nepatří. Díky tomu vzniká kontaminace vody a půdy.  Značku založilo několik surfařů, když jim došlo, že po serfování při vylézání z vody cítí na svém těle lehký olejový film. Průzkumem zjistili, že část je způsobena použitými kuchyňskými oleji, které se i přes čističky dostanou do moře. Hrozné že? Nedalo jim to a začali s několikaletým vývojem technologie Oil2Wax. Ta použité kuchyňské oleje znovu využívá k výrobě svíček a působí tak jako prevence kontaminace vod. A tak vznikly The Greatest Candle in the World!

V průběhu vývoje nebylo použito žádné testování na zvířatech a produkt nepoužívá živočišné suroviny. Všechny hotové svíčky jsou vyrobeny v Portugalsku převážně z olivového a slunečnicového oleje, který výrobce shromažďuje v restauracích. Představte si, že jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. Technologie je zcela bezpečná jako pro lidské zdraví, tak pro životní prostředí. 

http://thegreatestcandle.com

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.