Reference

jste skvelí

Dobrý den,


chtěla bych Vám poděkovat za právě doručeny balíček od Vás :-)
Úžasně zabaleno,vše tedy v pořádku a bez poškození přišlo. Jste skvělí a já se budu těšit na další nákup u Vás. Mějte i vy krásný den, já díky vám mám :-)

Jurasova Lucie

 

děkuji

Dobrý den,

Chci velmi poděkovat Vaší milé kolegyni Ivon Fraňkové, která mi nejen velmi ochotně vyšla vstříc, když jsem měnila objednávku, ale byla i neskutečně milá a všímavá. Jako velký zmatkář jsem samozřejmě v doobjednávce uvedla omylem několik kusu stejného zboží, místo několika různých typu. Vaše milá kolegyně mě na chybu nejen upozornila, ale byla i velmi ochotná a trpělivá. Děkuji celému Vašemu týmu za skvělé služby a speciálně Ivon:) Díky které je moje radost z balíčku ještě o něco větší. Mate nového zákazníka.

Krasný den Vám všem 
Lucka

 

jste super obchod

Dobrý den,

včera mi balíček dorazil. I přes obal byla cítit úžasná vůně :-). Jste super obchod, který mi i okamžitě poradil s výběrem kosmetiky, protože jsem se prostě rozhodla ZAČÍT JINAK, PŘÍRODNĚ! Objednávka byla vyřízena téměř okamžitě a moc mě potěšily i dárečky, které jsem od Vás obdržela. Včera jsem si nesla domů balíček s úsměvem na tváři. Takže děkuji, jste supeer

Ilona

 
maximalni-spokojenost
 
Dobrý den ;-)
 
balík dorazil za méně jak 24h, to je rekord který jsem zažila poprvé.
Děkuji vám, jsem s Vasím eshopem maximálně spokojená. A i s Českou poštou, hodně se zlepšili. Jak dojdou zásoby, nakoupím u vás opět.
Přeji krásné léto a spokojené zákazníky
 
Lucie
 
 
jste supeer
 

Ráda bych vám touto cestou poděkovala za rychle vyřízenou a zaslanou objednávku a mooc milé pozornosti!,Jako sáček mandlí!, vzorek bb krému!! a "pozitivní" lísteček pro vyladění sebe-vědomí...

Jste supeeer :-)

S pozdravem

E.L. 

 
 
 bleskove-vyrizeni-objednavky
 
 
 
Dobrý den,
 

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za bleskové vyřízení objednávky, jakožto i perfektní zabalení a následné rychlé doručení. Též bych chtěla vyzdvihnout malý dárek v podobě pytlíčku mandlí a ručně psané kartičky. Moc si toho jako zákazník vážím, protože v dnešní uspěchané době, je pro mě toto milé gesto důkazem toho, že si Vy jako prodejci svých zákazníků vážíte. Přeji Vám spoustu spokojených zákaznic/ků, stejně tak, jako jsem byla spokojená já.:)

S přáním slunných letních dnů
Novotná

 
 

nestalo

Dobrý den,

chtěla jsem Vám jen poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky a velmi milý přístup. Občas si udělám radost nějakým nákupem na internetu, ale už dlouho se mi nestalo, že by si někdo dal tak záležet s balením balíčku jako vy. Moc mě také potěšily drobné pozornosti. Všechny produkty už moje pleť vesele testuje a zatím mi vše naprosto vyhovuje. Určitě to nebyl můj poslední nákup a velmi ráda Váš eshop doporučím kamarádkám :-).
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný zbytek dne!

S pozdravem
Světlana Žabková

 
 
děkuji-moc
 
Dobrý den,
 
včera dorazilo zboží a musím vám napsat, že jsem ze všech produktu velmi nadšena! :) mýdla, krém, pleťová voda, šampon, vše naprostá bomba. Už nechci nic jiného než čisté přírodní produkty:) Děkuji moc a určitě jsem neobjednala naposledy!
 
Katka Hanáková
 
  
 
vše-na-jednom-místě
 
Dobrý den,
 
chci Vám ze srdce poděkovat za inspiraci a skvělé přírodní produkty, které jsou pro nás tak přirozené a jemné. Není nám jedno, co nakupujeme a co každý den používáme. U Vás máme vše na jednom místě.
 
Děkuji M. Hodulíková
 
 
 
profesionalitu
 
Dobrý den,
 
chtěla jsem Vám jen poděkovat za profesionalitu s jakou provozujete Váš e-shop. Již od výběru zboží, po objednání, jeho doručení, kvalitní zabalení a milé dárky, včetně dopravy zdarma, je nakupování u Vás zážitek, který i v dnešní velké konkurenci mezi e-shopy, určitě vyčnívá nad ostatními :-). Přeji Vám mnoho úspěchů v podnikání a držte se :-)
 
Zuzana Švábenská
 
 
 

balíte eko

Dobrý den týme Bioneeds,

moc děkuji za rychlíkové zaslání balíčku a také děkuji za mandličky. Jsem ráda, že balíte eko. Mějte se fajnově a přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Alena Kadaníková

 

budete spokojeni

Na e-shop jsem narazila náhodou při hledání jednoho produktu na internetu a jsem za to velmi ráda.
Toto byl sice můj první nákup, ale určitě ne poslední.
Velmi se mi líbí vzhled webových stránek, dobře se v nich hledá, fajn jsou i recenze u produktů a články na blogu :)
Pokud hledáte obchod s přírodní a bio kosmetikou, zde si určitě vyberete a budete spokojení.
Musím zde pochválit i dopravu přes ČP, kterou jinak nepreferuji, v tomto případě ale překvapili a balíček doručili již druhý den, velké překvapení pro mne. 
Není to kritika obchodu, naopak je to další velké plus, že balíček přišel takto rychle.

Katka

 

level

Nakupovat u nich je fakt radost. Z přístupu k zákazníkovi by mohli dávat školení. Dobrých e-shopu je (naštěstí) hodně, ale tohle je úplně jiný level.

Věra

 

sofistikovyný

Obchod bych doporučila. Ocenila jsem, jak byl výrobek zabalený, včetně milého (netradičního) poděkování za nákup.Líbí se mi tento sofistikovaný přístup k zákazníkům. To není běžné a potěšilo to :))

Irdy

 

velká-spokojenost

Zboží mi přišlo krásně zabalené, vše dorazilo v pořádku i s dárečkem. Určitě to není můj poslední nákup. Už nebudu nakupovat nikde jinde! Velká spokojenost.

Kristýna

 

Další milé reference naleznete zde

 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.