Něco pro Vaše chlupaté mazlíky!

LOGO                           

charlienlmalý

 

Rádi bychom Vám představili našeho dalšího člena týmu.... Tohle je Charlie, který neustále "remcal" :-), že by chtěl taky nějakou fajnovou kosmetiku na srst, jako máme my lidi. Toužil po nadstandardní péči z přírody a chtěl přirozeně lesklý kožíšek. Jeho argumenty byly víc jak přesvědčivé a tak nás časem "ukecal". Nyní u nás můžete zakoupit skvělou přírodní kosmetiku i pro vaše chlupaté mazlíčky!

p0001

Menforsan je španělská přírodní kosmetika, určena pro domácí mazlíčky. Obsahuje nejen kosmetiku, ale i hygienické přípravky. Značka Menforsun má ve Španělsku tradici více jak 40 let a prodává své produkty po celém světě. Menforsun je oblíbený díky svému unikátnímu složení a přírodní kvalitě. každý produkt je tvořen jednotlivým zvířátkům na míru. Složení je založeno především na přírodních účinných látkách, které se kombinují s nejmodernějšími vědeckými poznatky pro nejlepší výsledky.

Pokožka našich mazlíčků je velmi specifická a citlivá, proto jsou produkty Menforsun tomu přizpůsobené a jejich složení je opravdu jemné a vhodné i pro tu nejproblematičtější pokožku. Všechny produkty značky podléhají během jejich výroby náročným kontrolám a jsou vyráběné pod farmaceutickým, veterinárním a chemickým dohledem. To vše k dosažení maximální spokojenosti jejich zákazníků - domácích mazlíčků a s respektem k životnímu prostředí.

Kvalitu Menforsan přípravků oceňují i odborníci, proto je tato značka často využívána a doporučována veterináři, zvířecími klinikami a salóny krásy a specializovanými obchody. Pac na to! :-)

 

menforsunkočkamenforsunkondicionermenforsunnorekmenforsunštěněmenforsun2v1

 

           

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.