Mylo

LOGO

 

mylo kopie

 

Máme pro Vás doslova "MILÉ NOVINKY". Ano čtete správně:-) Poslední dobou nás stále více baví čeští a slovenští výrobci. Velmi nás těší, že i tento trh má opravdu co nabídnou a jedná se o velmi kvalitní produkty. Přírodní kosmetika je stále více oblíbená a je skvělé, že nezaostáváme za světem a jdeme stále vpřed!

Proto jsme na náš eshop jsme zařadili další slovenskou značku jménem MYLO. Už na první pohled nás naprosto okouzlila a po otestování pár produktů jsme si byli jisti, že ji musíme mít i v naší nabídce. Doufáme, že budete stejně nadšeni i Vy.

 

Pár slov o Mylo... 

Mylo je přírodní kosmetika ze Slovenska. Za zrodem značky stojí paní Barb, který přírodní kosmetiku vyrábí od roku 2013. Kdyby Vás zajímalo co znamená název Mylo, jde o zkratku slov milé mýdlo :-) Hlavní filozofií produktů Mylo je naprosto dokonalý produkt nejen svým designem ale i svým účinkem, s ohledem na ekologii.

Celá historie začala tím, že Barb dostala od kamarádky knížku o výrobě mýdel podle dávných receptur našich babiček. Ta ji natolik zaujala, že opravdu začala mýdla sama vyrábět a teď vyrábí i pleťovou kosmetiku. Všechny produkty vyrábí ručně a balí je do krásných designových obalů, které jsou recyklovatelné. Hned si je musíte zamilovat :-)

Výrobky neobsahují živočišné tuky, palmový olej, parafín, vazelínu, umělé vůně a barviva. Konečné produkty, ani jednotlivé ingredience nejsou testované na zvířatech.

 

img_7904

img_5113

img_5137

img_0737

  

Celou nabídku zlevněných Mylo naleznete zde.

 

  ricinový olej nl  santéblognl  nl2  nl3 

 

Děkujeme za Vaši pozornost!

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.