Vaše prosby byly vyslyšeny - Nobilis Tilia nově i u nás!!

 

NOVINKA: Vaše prosby byly vyslyšeny - Nobilis Tilia nově i u nás!! 

 

Jucháme a pleskáme !!! Nobilis Tiliu od teď najdete i v naší nabídce. Na tyto kosmetické skvosty jsme si brousily zuby už celkem dlouho a nejem my. Přišlo nám celkem hodně proseb a návrhů, z řad zákazníků, zda jí nechceme také nabízet. A právem!  Nobilis Tilia je certifikovaná přírodní a bio kosmetika s dlouholetou tradicí od roku 1990 a její hvězda stále roste. A nejen pro svojí vysokou kvalitu. Někdo už jí používá dlouhá léta, i tak se určitě najdou tací, kteří se s ní ještě nesetkali :-) Její sortiment je vyloženě bohatý, na své si přijde opravdu každý. Ať už čekáte miminko, trápí vás poškozené vlasy, nezkrotná pleť nebo toužíte provonět váš domov přírodní silicí.  Věříme, že jsme vám udělali radost, protože my se usmíváme od ucha k uchu. 

 

nobilis-tilia_1  

Pár slov ke značce...

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tilia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tilia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie).

 

Celou nabídku naleznete zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.