Recenze LESK NA RTY V ODSTÍNU RED PINK od The world of makeup

 
RECENZE: Lesk na rty Santé v odstínu Red Pink
 
 
autorka: Hedvika Šedivá, blog The World of Makeup
 
 
 

Miluji zkoušení novým a pro mě neznámých značek, a tou je i značka Santé. Jedná se o přírodní kosmetiku, která k nám přišla z Německa. Pokud vyhledáváte pouze přírodní kosmetiku, tak vás potěší, že značka je bezlepková a vhodná i pro vegany. A jestli vás lesk zaujal a zajímá vás více produktů značky Santé, tak mrkněte na eshop Bioneeds.cz, který nabízí široké portfólio různých produktů jak dekorativní tak i pečující kosmetiky, nejen značky Santé.
 
 

 

Ale dneska vám chci představit zástupce dekorativní kosmetiky. Přesněji lesk na rty, který mi eshop zaslal k otestování. Obal je taková klasika, která neuškodí, ale ani neohromí. A u klasiky zůstává i aplikátor. Tenhle tip aplikátoru mám ráda, aplikace s ním není nejrychlejší a je potřeba ho namočit víckrát, ale i tak si vykreslení rtů užívám.
 
 

 
 
Lesk mám v odstínu 04 Red pink a název odstínu odpovídá barvě lesku. Občas se lesk tváří více do růžová, někdy zase do červena. Pěkný odstín, který se mi líbí, ale co se mi líbí mnohem více než měňavý odstín jsou malé namodralé stříbrné třpytky, které lesk obsahuje.
 

 
 

Když lesk nanesu samostatně tak mi rty zabarví, ale pořád je průsvitný. Pro výraznější barvu je potřeba mu pomoci barevným základem v podobě rtěnky nebo konturovací tužky.


 

Jelikož pigmentace lesku je střední až lehčí, a občas rád vycestuje i mimo rty, tak pod něj často volím konturovací tužku Jordana v odstínu Scarlet, která také není moc pigmentovaná a je ve stejném odstínu jako lesk, jen o pár tónů světlejší. Tužka rty sjednotí, ohraničí a připraví je pro nanesení lesku. 


 

Lesk se na rty příjemně nanáší a nevadí mi ani třpytky, které jsou na rtech trošku znatelné. Samostatně lesk na rtech vydrží max hodinku, s konturovací tužkou se můžeme bavit i o dvou nebo přehnaně až o třech hodinách. Líbí se mi, že když se lesk vytratí, tak stále na rtech zanechá jemné zabarvení. Jediné co musím lesku trošku vytknout je parfemace, která není zrovna úchvatná.
A závěrem, co vás asi většinou u lesků zajímá je jestli lepí. Tak tenhle drahoušek vůbec nelepí. Ani nevím, že ho na rtech mám, jak je příjemný. Šupinky na rtech schová a nezvýrazňuje je, hydrataci balzámu vám nedá, ale před mrazem rty ochrání. Pro mě je to skvělý lesk do kabelky, protože je to pro mě odstín, který (myslím si) mi sluší a bez rozmyslu ho můžu dát, k větší části mého líčení.
 
Vaše Hevi
 
 
autorka: Hedvika Šedivá, blog The World of Makeup 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.