Recenze BO.HO GREEN MAKE-UP RTĚNKA TAPIS ROUGE

RECENZE: BO.HO GREEN MAKE-UP - RTĚNKA - TAPIS ROUGE

 

autorka: Hedvika Šedivá, blog The World of Makeup

 
 
 
 
Dneska pro vás mám další kousek ze sféry přírodní dekorativní kosmetiky. Jen tentokrát zavítáme do slunné elegantní Francie. A v duchu elegance se nese právě i rtěnka značkyBo.Ho Green Make-up.

 
 
V duchu přírody se nese i obal rtěnky. Papírový vysouvací obal vypadá hezky, funkčně a určitě i zajímavě. S něčím podobných jsem se ještě nesetkala. Líbí se mi, že když značka razí přírodu, tak se vším všudy. Od rtěnky, až po obal.
 
 
 
 
Tapis Rouge je pro mě klasická elegantní rudá, která mi vždy udělá dobrou službu. Ať už si dám lodičky, a nebo jen tenisky. Rtěnka každé líčení i outfit povznese a dodá mu punc luxusu a elegance.
 
 
 
Inspirace v líčení s rtěnkou Tapis Rouge

 
 
 
Rtěnka je vyrobena ze 100 % přírodních surovin, má krémovou konzistenci, rty hydratuje a pečuje o ně díky výživným olejům. Rtěnka má až nebezpečnou pigmentaci, stačí jen lehce rty přetřít a jsou plné barvy.
 Není nutné pod ní dávat konturovací tužku, protože se nerozpíjí. Jediné co bych jí vytkla je malá výdrž, která se točí kolem 2-3 hodin, ale ráda ji to odpustím, protože je to daň za přírodu. S malou výdrží se pojí i to, že se rtěnka obtiskává všude. Prostě chce být vidět a všem dokázat jak je skvělá.
 
 
Vaše Hevi
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.