Recenze: Šampon Stop the water while using me! od The world of makeup

 
 
RECENZE: Šampon Stop the water while using me!
 
 
autorka: Hedvika Šedivá, blog The World of Makeup
 
 
 
Poslední dobou se moje vlasy dožadují trošku více přírodní péče než předtím, a protože s touhle sférou jsem zrovna moc zkušeností neměla, tak jsem se více porozhlédla po přírodních produktech a především šampónech. Když jsem dostala nabídku od eshopuBioneeds.cz, kde najdete nepřeberné množství přírodních produktů, tak jsem jásala, protože jsem tam objevila i značku Stop the water while using me! Značka mě zaujala nejen vtipným sloganem, ale i vůní, protože kdekoliv je napsáno santalové dřevo, tak to musím mít!

 
 
Stop the water while using me!  je německá značka, která vyrábí přírodní a veganské produkty. Samozřejmostí je, že kosmetika netestuje na zvířatech a nepoužívá ani testované složky. Značka používá suroviny té nejvyšší kvality a dodržuje standarty certifikované přírodní kosmetiky. A vtipným sloganem vybízí k tomu, aby i jejich spotřebitelé šetřily přírodu, a zbytečně neplýtvali vodou. 
 
Zastav vodu, když mě používáš!
 
 
 
 
Vůně santalového dřeva a levandule mě učarovala. Dřevitá, ale zároveň jemná vůně, která se snoubí s ostrostí levandule je božská a já si ji naprosto užívám. Miluji ten pocit umytých vlasů, a když s nimi zatřepu, že se vůně v nich stále drží i pár hodin po jejich umytí.
 
 
 
 
Regenerační šampón slibuje viditelné účinky již po třech umytí. Tady budu asi trošku oponovat, protože já je po třech umytích nepoznala. Vlasy mám sušší, kudrnaté a nepoddajné, ale to už asi víte. Můžu potvrdit, že po používání šampónu se mi vlasy rozčesávaly mnohem lépe, byly jemné a lehké, neelektrizovaly, kudrny držely svůj tvar a držely si přirozenou vláhu. Tohoto výsledku jsem si začala všímat, až po měsíci, měsíci a půl jeho používání.
 
 
 
 
Šampón má namísto klasického otvírání pumpičku, která u šampónu není moc obvyklá, ale vítanou změnou rozhodně je. Vlasy si smývám na dvakrát, vždy do vlhkých vlasů vmasíruji menší množství produktu a spláchnu. Proces opakuji ještě jednou a vlasy poté vymačkám do ručníku. Nechám trošku proschnout a rozčešu hřebenem. Líbí se mi, že po šampónu nemusím nutně použít kondicionér, protože to není potřeba, raději sahám po oleji, kterým se nejvíce soustředím na konečky vlasů. Protože na ně je šampón krátký, a ačkoliv se po něm méně třepí, olej je uhladí k dokonalosti.  
 
 
 
 
Z šampónu jsem nadšená a pokud svým vlasům chcete dopřát trochu větší luxus a péči, mohu vám ho vřele doporučit. Chápu kouzlo přírody, protože vážně umí zázraky. Šampón je k dostání na eshopu Bioneeds.cz za 349 Kč/200 ml.
 
 
A nezapomeňte stopněte si vodu, když si vlasy myjete!
 
 
 
Vaše Hevi
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.