Recence: Líčení s paletkou "Indiánský Sen"

Recence: Líčení s paletkou "Indiánský Sen"
 
 

autorka: Hedvika Šedivá, blog The World of Makeup

      Recenzi na indiánskou paletku od Lavery vám chystám už delší dobu, ale světlo světla spatřila až teď. Paletku jsem získala díky spolupráci s eshopem Bioneeds.cz, který mi paletku zaslal k otestování.

Recence: Líčení s paletkou "Indiánský Sen"

    Paletka má pevné kulaté balení s průsvitným víčkem, u kterého bych měla malou výtku, že má vypouklý tvar, který třeba pro její skladování není zrovna nejpraktičtější. Ale jinak je paletka pevná a nepraskne ani po pár pádech. Pantík, který víko drží je stabilní i po mnohonásobném otevření.

    Čtyři stíny, které paletka ukrývá váží 2g a musím uznat, že jich je tam docela dost. Stíny jsou zapečené, ale není problém je "čímkoliv" nabrat. Jediné co jsem si všimla tak docela ubývají a lehce práší. Stejnou pigmentaci docílím jak prstem tak štětcem.   

      Barevně je paletka božsky poskládaná, a když se do ní zadívám, tak opravdu vidím to rozpálené indiánské léto se západem slunce. Stíny obsahují shimmer a rozzáří každé unavené víčko.

LÍČENÍ S PALETKOU

      Pokud hledáte paletku do které se zamilujete a chcete si s ní vyhrát nejen v létě, ale i na podzim. Takovou, kterou hodíte do kabelky jak pro denní tak večerní líčení, která vás nenechá ve štychu ani když vaše oči září jako oceán, tak směle do téhle krásky. Také Vás určitě potěší, že je veganská.  

  Vaše Hevi

 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.