Nový přírůstek do rodiny?

 

tehotenstvi-prirodni-kosmtika-pro-miminka-biokosmetika-pro-deti

 

 Tento rok se s novými přírůstky doslova roztrhl pytel. Některé už jsou venku a některé si ještě hezky hoví u maminek v bříšku:-) Kam spěchat, že?

Pokud patříte i Vy mezi maminky v očekávání, jistě už přemýšlíte, co pořídit svému miminku do výbavičky. Přírodní kosmetika je pro Vaše milované "baby" to nejlepší, co si zaslouží. Proč zbytečně zatěžovat choulostivou dětskou kůži parabeny, umělými barvami či parfemacemi. Na to hned zapomeňte :-)  

Určitě už víte, že zprvu té kosmetiky není třeba moc. Takovým ideálním pomocníkem na dětskou pokožku je například Mandlový olej. Mandlový olej je znám hlavně svým vysokým zdrojem vitaminu E a díky jeho složením je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Tedy ideální kamarád s dětskou choulostivou pokožkou. Po koupeli ji dodá všechny potřebné vitaminy a minerály a nepřeberné množství hydratace.

 

nobilis-tilia-mandlovy-olej-jemny-200ml  navia-mandlovy-olej-nerafinovany-bio-50ml

 

S nošením plínek přijde možnost vzniku opruzenin, které můžou miminko nepříjemně trápit a zbytečně mu brání v klidném spánku a nabírání dalších sil na vydatné zaměstnávání rodičů :-) 

soaphoria-detsky-organicky-ochranny-balzam-proti-opruzeninam-50ml    navia-detsky-organicky-zinkovy-balzam-proti-opruzeninam--jemne-pohlazeni--50ml

 

Né že při tom všem spěchu, ale zapomenete myslet i sama na sebe! :-) I péče o bříško je velmi důležitá. Během těhotenství je kůže v okolí břicha velmi namáhána. Hrozí, že při rychlém růstu plodu vzniknou na kůži strie, které nejsou po porodu zrovna na okrasu. I když největšímu náporu je kůže vystavena až při posledních měsících, je dobré bříško promazávat už od začátku. Jen tak dosáhnete nejlepších výsledků... 

 

nobilis-tilia-masazni-olej-proti-striim-200ml - Copy  nobilis-tilia-tehotensky-olej-poupatko-200ml - Copy

 

Celou nabídku produktů pro matku a dítě naleznete zde.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.