Miswak aneb větvička, co změní Váš pohled na ústní hygienu

yoni-prirodni-zubni-kartacek-miswak-vcetne-skleneneho-pouzdra-s-kvetem-zivota-3

Kartáček od Yoni ze Salvadory perské je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, které hravě nahradí. Nabízí důslednou ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít neustále při sobě. Dokonce nepotřebujete pastu, větvička kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom. Kartáček je vyrobený z větviček či kořenů stromu Salvadory Perské neboli Salvadora Persica. Díky tomu se jedná o 100% přírodní produkt. Roste přirozeně na polopouštích a savanách, kde je vysoce efektivní při přijímání a uchovávání živin a blahodárných látek ze země. 

Yoni, kartáček Miswak, větvička na čištění zubů.

Zdokumentované studie prokazují lepší komparativní výsledky při dlouhodobém používání kartáčku ze Salvadory perské oproti běžnému čištění zubů pouze kartáčkem a pastou. Má vynikající čistící a leštící účinky, posiluje dásně, obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky, působí proti tvorbě plaku, zánětům a krvácení dásní, přirozeně vám bělí zuby a potlačuje nepříjemný zápach z úst. Laboratorní testy prokázaly opravdu vysoký obsah blahodárných látek, které podporují zdravý chrup. Obsahuje například  fluorid (v přiměřeném množství), vápník, chloridy, síru, uhličitan sodný, fosfor, vitamin C, kyselinu salicylovou, kyselinu tříselnou, saponiny a flavonoidy. Účinně zabraňuje usazování zubního kamene a podporuje tvorbu slin pro dobré trávení.

V naší nabídce naleznete samostatné balení, které obsahuje kartáček v A++ kvalitě  balený vakuově nejpozději 48 hodin po sklizni. 

Země původu: Pakistán 

Vhodné pro: ústní hygienu, přirozeně čistí, posiluje i bělí zuby

Kartáček od Yoni, známí i jako Miswak

Použití

Na povrchu kartáčku je měkká, jedlá vrstva, která se dá snadno oloupat nebo seříznout nožíkem. Pod ní naleznete dřeň floémových pletiv, které se přirozeně roztřepí tak, že jednotlivé xylémy simulují štětiny zubního kartáčku.

  1. Po vyjmutí z obalu doporučujeme kartáček omýt vodou.
  2. Z užší strany kartáčku odstraňte vrchní kůru a to v šířce cca vašeho malíčku (2-4 mm), nebo můžete kůru jemně odkousat.
  3. Poté pomalu a jemně prožvýkejte vlákna (xylémy), nejlépe na stoličkách, až se z nich stane štěteček.
  4. Během čištění dbejte na to, abyste pořádně promísili sliny s vyplavující silicí kartáčku - to zaručí zahubení bakterií v celých ústech.
  5. Zuby si poté vyčistěte jako běžným způsobem ze všech stran a moc při tom netlačte,
  6. Nezapomeňte na jazyk, ten také můžete párkrát přejet :-).
  7. Na konci kartáčku znovu omyjte a vložte zpět do pouzdra, použitým koncem k otvoru.

Doporučujeme provádět několikrát denně, minimálně dvakrát. Po několika dnech roztřepená vlákna ztratí chuť, stačí tuto část odříznout a celý proces opakovat. Pokud kartáček nepoužíváte na každodenní bázi, zabalte čistící konec do papírového ubrousku. Pokud by tyčinka příliš vyschla, tak ji přes noc namočte ve sklenici s vodou. Kartáček neponechávejte v blízkosti toalety či vodovodních odpadů. Absorbuje totiž vlhkost a pachy.

Nejlepších výsledků dosáhnete, když ho budete kombinovat s klasickým čištěním zubů pomocí běžného kartáčku a pasty. 

Rozměry

Délka asi 14 cm, průměr kolem 9-12 mm

 

Video

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.