I Váš čtyřnohý parťák rád přírodní produkty :-)

kosmitika-pro-pejsky-prirodni-kosmetika-pro-mazlicky

I  Váš čtyřnohý parťák rád přírodní produkty :-)

Dopřávat si péči přírodní kosmetiky a sílu bylinek už není jen záležitost nás lidí, nyní už si tuto slast může dopřávat i srst Vašeho chlupatého miláčka! Ano není to sranda, a proč taky ne? Stejně jako Vy má i spousty pejsků citlivou pokožku a velmi často reagují negativně na klasické šampony. Pamatujete si, jak se naposledy škrábal se po koupání a měl začervenalou pokožku? To byla alergická reakce. Pryč s ní! Váš pejsek bude mít od teď už jen voňavý kožíšek bez blech, tlapky jemné a "nablejskané" bez jediné prasklinky.

Aby jsme Vám vybrali aspoň ty nejzajímavější produkty na ukázku, zeptali jsme se Charlieho, který je hlavní hlídač skladu. Vyzpovídali jsme ho a potvrdili si jeho oblibu přírodních produktů pro čtyřnohé chlupáče. A jelikož je pro něj znalost skladu na prvním místě, zná každý produkt na vlastní kůži, připravit si pro Vás pár dobrých typů nebylo problém.

Určitě je ocení i Vaši pejsci :-)

celou nabídku naleznete v sekci Mazlíčci

 

  mylo-dve-male-blechy-repelentni-mydlo-pro-psy-100g  mylo-ochranny-krem-na-tlapky (2)   soaphoria-organicky-tuhy-sampon-na-myti-srsti-psu-a-kocek-130g

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.