❗ Vánoce jsou za rohem = přetížení dopravci. Víme, že se na Vaše objednávky moc těšíte, ale mějte teď prosím s nimi trpělivost. Dělají, co mohou. Děkujeme.❤️

Ekologická láhev s doživotní zárukou výměny při rozbití

Dejte svému okolí vědět, že vám záleží na životním prostředí.

Ekologická láhev Retap je určena pro všechny, co se snaží omezit nákup PET lahví a rádi dodržují zdravý pitný režim. Ideální na každodenní cestu do práce, trénink či výlety. Retap láhev je vyrobená z tvrzeného borosilikátového skla, díky tomu snese i opravdu vařící vodu, můžete si do ní udělat třeba i váš oblíbený čaj. :-) Láhev má moderní a jednoduchý desing, který je opravdu praktický a velmi snadno se udržuje a čistí.

Navíc si můžete vybrat ze široké škály barevných uzávěrů, takže s ní není žádná nuda! :-) Pro ještě lepší komfort a manipulaci lze zakoupit i pletený barevný obal.

Osobní ekologická láhev na cesty. Retap s doživotní zárukou při rozbití.

PROČ PRÁVĚ RETAP LÁHEV?

• ekologicky šetrná láhev, vhodná pro každodenní užití


• vyrobená v České Republice, z borosilikátového tvrzeného skla (vysoce odolný materiál)


• zaujme vás velmi nízká váha (dle velikosti pouze 160g – 210g)


• jedinečná doživotní záruka výměny při rozbití


• láhev je odolnější vůči rozbití než běžné sklo o stejné tloušťce• plastový uzávěr neobsahuje ftaláty a BPA (bisfenol A)


• opravdu praktická, snadno se čistí díky absenci zbytečných závitů a záhybů


• moderní a praktický design (Reddot Design Award Winner 2011, Good Design Award 2012, Design Tokyo Products Award 2017)

JAK JE TO S TOU EKOLOGIÍ?

Skleněná Retap lahev je ekologickou náhradou jednorázových PET lahví.

Nezávislá studie provedená společností Carbon footprint ltd. spočítala, že uhlíková stopa jedné lahve Retap 0,5l je 358g CO2e. A až 30,2 kg CO2e je možné každý rok ušetřit pouze nákupem jedné Retap lahve (velikosti 05) namísto jednorázových PET lahví. A to už je celkem zajímavé, že? :-)

CO JE TO UHLÍKOVÁ STOPA?

Každá lidská činnost na planetě má určitý dopad na životní prostředí. Jako ukazatel dopadu určitého produktu spojeného se vznikem skleníkových plynů (mají neblahý vliv na klimatické změny), se využívá právě Uhlíková stopa. Ta vyjadřuje jaké množství plynů ekvivalentních CO2 je vyprodukováno během celého životního i „posmrtného“ cyklu výrobku

 JAK FUNGUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA?

Vlastní láhev z tvrzeného skla s doživotní zárukou Retap

Pokud se vám lahev jakýmkoliv způsobem rozbije, český distributor vám zajistí rychlou výměnu. Postup je opravdu velmi snadný. Stačí vyplnit online formulář, plus přidáte doklad o zakoupení a fotografii rozbité lahve. Celý proces je opravdu rychlý a nejpozději do 14 dnů budete mít u sebe novou Retapku.

Objem:

0,3 0,5 0,8

Materiál

Uzávěr – termoplastický elastomer bez BPA a ftalátů


Lahev – tvrzené borosilikátové sklo

Ocenění

Red Dot Design Award, The Promotional Gift Award, GOOD DESIGN

VÝROBCE

Retap (Dánsko, vyrobena v ČR)

Retap je společnost s dlouholetou tradicí, která vnikla v Dánsku a díky své unikátní myšlence se rozšířila i do ostatních zemí světa. Výrobce věří, že voda je neodmyslitelnou součástí života a proto by její užívání mělo být v souladu s ním i přírodou. I když se jedná o dánskou společnost, láhve se vyrábějí v České Republice a víčka v Dánsku. Láhve Retap jsou vhodné na vodu a ostatní studené i teplé nápoje.

Se zakoupení Retap lahve nejen snížíte svoji uhlíkovou stopu, ale získáte jedinečnou doživotní záruku výměny při jejím rozbití.

Dejte svému okolí znát, že vám záleží na našem životním prostředí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.