Buď ZERO WASTE aneb mydli se bez plastu!

prirodni-tuhe-mydlo-zero-waste-bez-plastu

Buď ZERO WASTE aneb mydli se bez plastu!

64% plastů pochází z domácností, jak udělat něco pro sebe i naši planetu? Dej přednost mýdlovým hrátkám bez plastu! :-) Jak? Neboj se používat tuhá mýdla na tělo, dokonce i vlasy. A jaký bude výsledek? Tvoje pokožka si bude mlaskat blahem a přitom výrazně omezíš odpad od tekutých mýdel, šampónů a sprcháčů. Můžeme jen potvrdit, že přírodní "tuháč" ti vykouzlí úsměv na tváři. Vydrží opravdu mnohem déle, než jeho tekuté varianty a navíc nepotřebuje ten hloupý plastový obal. No fakt, tak je to jednoduché! Ty tuhá jsou totiž skoro vždy zabalena jen do papírového obalu.  

 Přírodní mýdelka plná čistých extraktů a bylinek navíc udělají radost i tvé peněžence. Jejich cena je celkově nízká a přitom vydrží táááááák dlouho. Jsou vyrobena ručně a s láskou, která pohladí tvoji pokožku jako hedvábný vánek. Přírodní mýdla nevysušují pokožku tolik, jako ta chemická. Neobsahují živočišné tuky a všechny ty chemické "škodliváky", jako jsou syntetická barviva, ropné deriváty, glykoly či parabeny.

 

A co teda můžeš čekat?

Takové voňavoučké přírodní mýdlo je vyrobeno na bázi rostlinného glycerinu. Navíc obsahuje oleje nejvyšší kvality, esenciální oleje, přírodní másla a léčivé byliny a dokonce jejich výtažky a maceráty. Proto přírodní mýdlo jemně čistí a ošetří celé tělo bez zbytečného vysušení pokožky. Naopak ji zvláční a dodá to, co potřebuje. A ta vůně! Pohladí mysl i duši. Náš tip: Co určitě stojí za zkoušku jsou tuhé šampony od NAVIA a SOAPHORIA, po kterých tě čekají nádherně jemné a lesklé vlasyUž teď se tvoje pokožka nemůže dočkat viď? :-)  

 

Bonus, který zahřeje u srdce

Co nás nejvíc těší, a tebe určitě bude taky, že tuhá mýdla v naší nabídce jsou od lokálních českých a slovenských výrobců. Jejich podpora je pro nás velmi důležitá, a věříme, že i ty v tom vidíš dobrou myšlenku. 

Z naší nabídky: 

3008_soaphoria-organicke-mydlo-na-lupenku-ekzem-a-problematickou-pokozku-s-vlastni-tinkturou-150gmylo-cerna-ovce-uhlikove-mydlo-s-australskym-cajovnikem-100g

 

almara-soap-prirodni-mydlo-na-vlasy-fresh-hair-80g    soaphoria-mydlo-sladoucky-med-110g

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.