Buď ekohrdinou, který inspiruje ostatní

ekohrdina-ekologicka drogerie

Nemusíš být žádný eko-fanatik, bydlet v chatrči a živit se jen rostlinkami, aby z tebe byl pravý ekohrdina. I ty nejmenší změny kupředu jsou důležité. A kdo ví, jaký bude ten další. Každý jsme v čemkoliv nějak začínali a ne každá změna byla snadná. Ale pokud člověk ví, že mu tyto změny dávají opravdový smysl a navíc ho dělají lepším, není přece proč váhat.

My sami jsme začínali postupně, krůček po krůčku jsme si zametali před vlastním prahem a dostali se až sem. Snažíme se inspirovat více a více lidí. I přesto víme, že nás ještě čeká dloooouhá cesta. Stále se vyvíjíme, poučujeme se z vlastních chyb, ale hlavně se snažíme vše maximálně "vypilovat". :-) 

O to víc nám dělá radost, když lidí, jako jsi ty, stále přibývá. To jsou ty důležité aspekty, které nás pohánějí stále kupředu.

Narovinu, občas to taky není úplně růžové, jak si malujeme. Napadá tě někdy, že člověk sám nemá šanci nic změnit? Samozřejmě to není pravda, i když tahle "mrška" myšlenka dává pěkně zabrat i nám. Nicméně čím víc si budeme stát za svým a více nás bude, čeká tuhle planetu hezčí budoucnost. Pojď to s námi změnit a inspiruj své známé a okolí. Není nic jednoduššího než někomu jen lehce naznačit směr cesty. Třeba tě v budoucnu mile překvapí. :-)

 

Inspiruj své kamarády!

Doporuč nás na Facebooku

a získejte SLEVU 15% na další ekonákup  

 

 

JAK NA TO?

Inspiruj své kamarády z Facebooku. Cesta je opravdu snadná.

Cesta na počítači/notebooku: Navštiv naši facebook stránku bioneeds.cz. V levém sloupci klikneš na "pozvat přátele". Vyber alespoň 20 přátel, které by dle tvého názoru mohla ekomyšlenka zajímat. Když budeš chtít, můžeš klidně i víc. :-) Následně pozvání vybraným odešli. Poté v pravé nabídce uvidíš: Pozvaní(číslo). Jako potvrzení nám tuto část vyfoť třeba přes tzv.Print screen (většinou pravý horní roh klávesnice) a pošli do zprávy na facebooku či na email: eshop@bioneeds.cz.

Obratem ti zašleme kupon s 15% SLEVOU na tvůj další ekonákup. 

Naši facebook stránku najdeš zde.

  

foto potvrzení

  Vzor potvrzení  (viditelné BIOneeds.cz a počet pozvaných)

 

A proč nás třeba doporučit?

DĚLÁME TO EKOLOGICKY! :-) 

Není to jen o tom, co prodáváme, ale i jak to prodáváme. Každý náš krůček se snažíme realizovat co možno nejvíce ekologicky. Věříme, že přírodní kosmetika i ekologická drogerie si to zaslouží. Nechceme být jako ostatní a prodávat jen dobrý produkt. Chceme Vám jít příkladem a ukázat, že je to opravdu snadné.

Každý náš balík se snažíme zabalit ekologicky. Tak třeba recyklujeme staré krabice, které máme od našich dodavatelů a nebo spolupracujících firem. Doslova jim dáváme druhý život. Samozřejmě ne všechny velikosti máme od nich k dispozici, proto jsme stále nuceni některé velikosti krabic kupovat nové. Pokud o někom víte, nejvíce máme nedostatek malých krabiček.

Používáme jen papírovou lepenku, která je nejen šetrná k přírodě, ale usnadní Vám i recyklaci krabice. Prostě jí jen složíte a vyhodíte. Nemusíte složitě strhávat klasickou plastovou lepenku, protože my už to udělali za Vás. :-)

Nepoužíváme ani žádné plastové výplně. A když už ano, tak jen proto, že nám dorazila v jiném balíku od dodavatele. V tomto případě nám přijde mnohem ekologičtější ji znovu využít, než jí jen vyhodit. Balíčky tedy vyplňujeme buď nařezaným kartonem nebo papírem. 

Faktury zasíláme jen elektronicky. Možná si občas při otevření našeho balíku řeknete: "A kde je faktura?". Nebojte, vždy Vám ji zasíláme v informačním emailu o expedici zásilky. Nepovažujeme za nutné ji zbytečně tisknout na další papír, kvůli kterému musel být pokácen strom. Určitě to také oceníte. 

Neobjednáváme vzorečky produktů. Když už je ale od dodavatele zdarma dostaneme, určitě je nevyhazujeme, ale přikládáme k objednávkách. 

A těch vychytávek je a bude stále víc. To slibujeme! :-)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.